همه هند شورای ویژگی های آموزش و پرورش ساخته شده است و مراحل تصویب آن را سخت تر برای تطابق با نگه داشتن در خط با تصمیم خود در دوره اصلاح و بهبود کیفیت آموزش مهندسی. کالج مدیران احساس تاثیر در حال حاضر.

این شورا برگزار شد ذیربط جلسه در بمبئی و دهلی نو است. یکی دیگر برگزار خواهد شد در آندرا پرادش برای کالج ها در منطقه جنوب. در گذشته دو جلسه دانشگاه, مدیران شده اند تکرار همان نقطه هر چند.

اصل مستقل کالج از منطقه غرب که شرکت در جلسه برگزار شد در بمبئی در روز دوشنبه گفت که AICTE رئیس آنیل D. Sahasrabudhe تا به حال در پاسخ تنها به 25 درصد از پرسش مطرح شده توسط کالج ها.

“من به عنوان یک موسسه با شهرت دیرینه اما حتی ما باید مشکل را در افزایش معلم-دانش آموز نسبت از 1:20 تا 1:15. ما باید حداقل یک سال به تغییر بیش از اما رئیس نیست پاسخ به این درخواست” او rued.

معلمان خوش آمدید شورا حرکت برای کاهش وصول برنامه به دو سال اما می گویند این می تواند به معنای بیش از حد کارکنان را به آن ارسال شود.

این شورا تاکید بر اعتباربخشی از 60 درصد از دروس در یک کالج به عنوان الزامی برای تصویب شده و باعث بهت و حیرت. “تنها تعداد انگشت شماری از دانشکده ها از جمله CEG مدیریت برای پر کردن PG صندلی. بیشتر از دیگران باید تنها سه یا چهار دانش آموزان است. تحت مقررات جدید ما را مجبور به بستن PG بخش است. اما پس از آن در چند سال ممکن است ما کافی معلمان” اصل اشاره کرد.

این سال تحصیلی پذیرش کمتر از 30 درصد در بیش از 100 دانشگاه. با معرفی شورای جدید برای پذیرش هنجارهای آن است که تنها برای گرفتن سخت تر برای اجرای کالج, گفت:, P. Selvaraj, منشی, کنسرسیوم تامین مالی خود حرفه ای, هنر و علم در کالج ها در تامیل نادو.

با توجه به منابع در حدود یک دوجین کالج ها در دولت ممکن است انتخاب کردن از پذیرش برای سال تحصیلی 2020-21.

R. M. Kishore از RMK گروه از موسسات است که حضور در چهار جلسه گفت: درخواست تجدید نظر برای زمان بیشتری است. “مهلت ارسال برای تصویب مارس 29. حتی اگر آن را تمدید یک هفته ما نمی توانیم استخدام معلمان,” او گفت:.

از سال آینده این شورا تصمیم گرفته است که شیمی مورد نیاز است برای B. E, B. Tech پذیرش. در عوض دانش آموزان می گرفته اند بیوشیمی فنی و حرفه ای یا علوم کامپیوتر به عنوان یک موضوع در کلاس 12. معلمان می گویند این می تواند انکار سطح میدان بازی برای دانش آموزان که می توانست بهتر انتخاب آنها شناخته شده آن را در اوایل.

تمدید مهلت

در روز پنج شنبه آنا دانشگاه اعلام کرد تمدید مهلت برای کالج درخواست وابستگی. آن را در اوایل فوریه 10. آن تمدید شده است به Feb 17. با هزینه دیر موسسات اعمال می شود تا Feb 21.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی