بیمار Novy Kapadia انتظار طولانی به تاخیر افتاد بازنشستگی

مخمصه اشاره مفسر ورزشی و نویسنده Novy Kapadia محدود به خانه اش را ترک کرده است فوتبال برادری غمگین. تصاویر غیر این صورت پر جنب و جوش Kapadia در حال حاضر قادر به حرکت در اطراف و حتی داخل خانه خود را بدون کمک اتحاد مضطرب بسیاری از کسانی که شناخته شده اند Kapadia برای نزدیک به چهار دهه است.

“چه درد من این واقعیت است که Novy پرداخت نشده است حقوق بازنشستگی خود را برای بیش از دو سال گفت:” مفسر دین برگزیده, محمد Kapadia را شریک در رادیو و تلویزیون برای بیش از 30 سال است. “خدمات خود را به فوتبال بی بدیل است و زمان آن است که فوتبال برادری آشنایی پشتیبانی به مردی که بسیار به popularise بازی. این نسل از دوستداران فوتبال را مدیون آن را به او. او سابقه تدریس تضمین او تا به حال یک جریان صاف در تفسیر خود و بی عیب و نقص, تلفظ”

اقتدار

داشتن پوشش نه فیفا جام جهانی, مسابقات 67 ساله Kapadia در نظر گرفته شده است یک قدرت در فوتبال در هند. “فوتبال بوده است و شور و شوق برای من. آن لطمه می زند که من نمی تواند انجام دهد من تفسیر در حال حاضر, اما من احساس وجد آمدیم وقتی دانش آموزان بازدید من و دوستان رها می گوید:” Kapadia که تدریس زبان انگلیسی در Khalsa College برای 41 سال بوده و در انتظار دریافت حقوق بازنشستگی خود را برای 31 ماه می باشد. “من لذت می برد سفر من برای فوتبال اما در حال حاضر من از دست همه است. من قادر به گام از خانه و مجبور به استفاده از واکر زمانی که در حال حرکت در اطراف. فوتبال به من در زمان در سراسر جهان است که راه زندگی است متاسفانه به پایان رسیده است در حال حاضر.”

Kapadia که یک بار متعلق به آشوکا باشگاه و فعال فوتبال در لیگ محلی بوده است مبتلا توسط نورون حرکتی نادر مغز و اعصاب-بیماری دژنراتیو است که باعث اعصاب در ستون فقرات و مغز به از دست دادن عملکرد در طول زمان است. “من در خدمت دانشگاه دهلی با تمام فداکاری و امیدوارم که من را وادار به کمک در این مرحله از زندگی من از دولت به دیدار من هزینه های پزشکی” او التماس کرد.

ویژگی های دانش

با توجه به کهنه فوتبال کاتب Jaydeep باسو “Novy یکی از بهترین چمن-ریشه خبرنگاران از فوتبال است. او عمیق دانش فنی فوتبال و فوتبالیست. من حسادت درک خود را از این بازی و من غمگین هستم که از او شده است به نوعی نادیده گرفته شده توسط جامعه است. من مطمئن هستم که کمک خواهد پور در برای او خود را برای دیدار با هزینه های درمانی گفت:” باسو.

فوتبال گورو برای برخی از و فوتبال دانشنامه برای دیگران Kapadia در انتظار شنیدن از اتحادیه وزیر ورزش Kiren Rijiju که وعده داده است به نگاه جزء مهم است.

توجه Kapadia وضعیت, همه, هند, رئیس فدراسیون فوتبال Praful پاتل گفت هندو, “ورزشی برادری مدیون زیادی به Novy. AIFF قطعا به او کمک کند. من نیز آن را تا وزیر ورزش.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید