هوایی بنگلور ارسال آرشیوی مصاحبه از کانادا فرهنگ و هنر, ستاره

All India Radio (هوا) گرفته شده یک برگ از Doordarshan کتاب. از آنجا که مستند Doorsharshan شده است و پخش آن یاد می مانند رامایانا و Mahabharath دیده است و یک پرش در بینندگان. “ما یک مسیر متفاوت با Akashavani می گوید:” N Raghu دستیار مدیر برنامه های Akashavani بنگلور.

“بیش از دو هفته گذشته ما آپلود 24 مصاحبه از مشاهیر از کانادا فرهنگ و هنر تحت Akashavaniya Amoolya Dhwani بهندرا برچسب. این مصاحبهها ضبط در Akashavani studios بیش از شش دهه گذشته. این محتوا در دسترس خواهد بود در دستگاه های دستی و خواهد بود یک راه خوب برای شنوندگان به اتصال با ادبی و فرهنگی ریشه است.”

ورزش خواهد بود پیوسته یکی برای Akashavani به عنوان آنها صدها مصاحبه در آرشیو خود را. “این است که گنجینه ای از شخصیت های یاد شده به اشتراک گذاری افکار خود را در کار خود را. شاعر DR Bendre مصاحبه تا به حال از 8000 بازدید در روز از انتشار. مصاحبه انجام شد و در سال 1973 زمانی که Jnanapeet جایزه اعلام شد برای او شعر مجموعه Naaku Tanti (1964). پاسخ بوده است طاقت فرسا. ما متوجه است که مردم از تمام گروه های سنی بودند که واقعا علاقه مند به ادبیات و شعر و موسیقی و فیلم.”

شخصیتهای ادبی کلاسیک نوازندگان و شخصیت های فیلم همه تولید یک پاسخ از افراد جوان است. برخی گفته اند که ما باید شامل جزئیات ضبط و نام مصاحبه که ما انجام دادیم.” وجود دارد یک عنوان کارت با لینک کلیک کنید برای هنرمند اطلاعات در شبکه است.

ویژه آپلود

Dattatreya Ramachandra Bendre به دنیا آمد و در سال 1896 بود محبوب شناخته شده به عنوان دا ره Bendre.

از Navodaya دوره او داده شد تجلیلی از Varakavi (استعداد شاعر و بیناست). شاعر خواندن برخی از کار خود را در درجه مصاحبه توسط M Nagaraj رائو. Bendre صحبت می کند از نحوه کار او تلقی ‘غیر قابل ترجمه’ تاکید بر اهمیت کانادا.

صحبت از اشعار خود را که بسیاری از آنها یک شخصیت از خود Bendre می گوید آنها را در فرم از کانادا شاعرانه سنت از طریق اصطلاحات از فرهنگ عامه vachanas و kirtans. “من دوست دارم به کارگیری native تصاویر فرهنگ عامه و اسطوره شناسی” Bendre می گوید در مصاحبه.

AIR Bengaluru uploads archival interviews of Kannada art and culture stars

با احترام به شخصیت های فیلم این بود که یک درمان برای تماشای Dr Rajkumar در حال مصاحبه توسط S Ramaswamy در مارس 1971. این بازیگر کهنه بخشی از چند مذهبی, حماسه از جمله Kumbara, Harishchandra و Kasturi Nivasa. “از دوران کودکی من بود و علاقه به تماشای فیلم اکشن. من موفق به دریافت پول آنها را به تماشا می گوید:” Rajkumar که شروع به کار بازیگری خود را با گوببی Veeranna تئاتر ، “بعد از آن من علاقه مند شد و در شخصیت های مذهبی. اقدام به عنوان سانت Tukaram و Kanakadasa تا به حال تحمل در من شخصیت. من تعجب که چگونه مدیران گفت: داستان بر روی صفحه نمایش; من فقط علاقه مند به بازیگری است.”

AIR Bengaluru uploads archival interviews of Kannada art and culture stars

مصاحبه با ماوریک فیلم ساز Puttanna Kanagal است روشن است. او توضیح فیلم خود را ساخت به عنوان یک پیگیری تعالی. Puttanna می گوید او مشاهده هر مدیر را از نزدیک کار “به بررسی راه های مختلف از یک داستان رو به جلو است.” Puttanna خود را آغاز فیلمسازی حرفه ای با قصه های عامیانه و historicals. Triveni را, رمان, Belli Moda , گیر افتاد چشم او.

“اگر چه من با اقتباس از این رمان داستان برای صفحه نمایش من آن را در منظره اطراف به جشن کارناتاکا. که شد Puttanna shaili (سبک امضا),” او می گوید در یک سال 1973 مصاحبه با Alanahalli کریشنا.

چه کسی

AIR Bengaluru uploads archival interviews of Kannada art and culture stars

مصاحبه آپلود شده توسط Akashavani در یوتیوب شامل DR Bendre, KuVemPu M, گوویندا, Pai, K Shivram Karanth, SK, کریم خان, DV Gundappa, RK Laxman Dr Rajkumar P Lankesh ، KV Subbanna MV Seetharamaiah, Chandarshekara Kambara کیلومتر Nagaraj, Bharati Vishnuvardhan, Mallikarjun منصور Dr M Gopalakrishna Adiga, Gorur Ramaswamy Iyengar استاد Hirannayya, KS Narasimha Swamy اور Anathamurthy S Nijalingappa و Puttanna Kanagal.

Raghy سپس می افزاید: “جدا از مصاحبه ما نیز آپلود ما رادیو پخش از جمله Gokula Nirgamana (یک اپرا به قلم Pu Ti Narasimhachar به کارگردانی BV Karanth), ماها Shilpi, Gowdara Malli و Kakana Kote.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر