ایرباس می گوید ویروس هوانوردی بحران هنوز در “مرحله اولیه’

ایرباس گزارش 481 میلیون یورو ($515 میلیون دلار) ضرر و زیان در سه ماهه اول قرار داده و هزاران نفر از کارگران کردند و به دنبال میلیاردها دلار وام برای زنده ماندن coronavirus بحران و مدیر عامل شرکت گفت: صنعت هوانوردی بی سابقه ای مشکلات هنوز در “مرحله اولیه.”

حتی بعد از ویروس های مربوط به محدودیت های مسافرتی در نهایت سهولت اجرایی گیوم Faury اذعان کرد آن را به یک زمان طولانی برای متقاعد کردن مشتریان برای بازگشت در هواپیما. چقدر طولانی او نمی تواند پیش بینی کند.

ایرباس مدیران ابراز امیدواری کرد روز شنبه که جت تحویل متوقف شده توسط این ویروس می تواند شروع به چیدن تا در نیمه دوم سال است. اما آنها حاضر به موضوع در دراز مدت هدایت داده شده است که این ویروس هنوز در حال گسترش هزاران نفر از جنگنده های پایه در سراسر جهان و دولت ها تمایلی به استراحت محدودیت های مسافرتی.

“ما در بدترین بحران صنعت هوافضا تا کنون شناخته شده” Faury گفت. “در حال حاضر ما نیاز به کار به عنوان یک صنعت برای بازگرداندن مسافر اعتماد به نفس در سفر هوایی به ما یاد همزیستی با این بیماری همه گیر.”

پس از هشدار کارگران که اروپا هواپیما ساز است “خونریزی نقدی” Faury گفت: Airbus مطالعه “تغییر اندازه” این شرکت پس از این ویروس در بحران است.

در حال حاضر 3,000 ایرباس کارگران در فرانسه به طور موقت در نرخ بیکاری و تعداد است که انتظار می رود به رشد است. علاوه بر 3200 کارگران در انگلستان می کردند و مذاکرات در راه هستند قرار داده و به هزاران نفر از کارگران در محل کار برنامه.

ایرباس گزارش 15 درصد کاهش در درآمد به 10.6 میلیارد یورو در سه ماهه اول.

ارزش سهام ایرباس و بوئینگ کاهش یافته است برخی از 60 درصد در سال جاری و شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان به دنبال چند میلیارد دلاری دولت کمک مالی برای زنده ماندن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>