چنای-تربیت تلوگو دختر آیشواریا راجش ساخته شده صنعت فیلم تلوگو و مخاطبان متوجه او با عملکرد خود در Kausalya Krishnamurthy. بعد او را در دیده می شود مدیر Kranti دستیابی به معروف دنیا عاشق که منتشر شده در فوریه 14, جایی که او ستاره در کنار Vijay Deverakonda, Raashi Khanna Izabelle Leite and Catherine Tresa. او نیز امضا شده توسط مدیر شیوا نیروانا برای پهلو Jagadeesh بازیگران نانی و Ritu Varma.

در مصاحبه با MetroPlus, Aishwarya آشکار میسازد که او امضا برای معروف جهان عاشق حتی قبل از Kausalya Krishnamurthy. آیشواریا راجش است بازیگر راجش دختر و کمدین Srilakshmi شویم. وی به عرضه در سال 2010 انجام داد و چندین تامیل و مالایالام فیلم. طبیعی و شدید عملکرد او در تو رفتگی در دیوار برای خودش.

در ورود به Telugu cinema طریق Kausalya Krishnamurthy, او می گوید: “تولید K S راما رائو دوست Kanaa (تامیل) و خریداری بازسازی حقوق برای تلوگو. ما به اتمام تیراندازی در 45 روز و از آن منتشر شد.”

Still from ‘World Famous Lover’ with Seenayya (Vijay Deverakonda) and Suvarna (Aishwarya Rajesh)

هنوز از ‘معروف جهان عاشق’ با Seenayya (Vijay Deverakonda) و Suvarna (Aishwarya راجش)

در حالی که او قدردانی برای عملکرد خود را در این فیلم نمی کرایه خوبی در دفتر جعبه را. Aishwaya اذعان می کند که او نا امید شده بود “آن را منتشر کمی جلوتر از Saaho و از آن بیرون رفت از تئاتر به زودی. مردم باید حداقل یک هفته به درک آنچه یک فیلم در مورد آمدن به تئاتر. مردم فکر می کنم دو بار قبل از صرف زمان و پول برای تماشای یک تازه وارد بر روی صفحه نمایش. اما افرادی که آن را دیده اند در تلویزیون به تازگی آن را دوست داشتن.”

او مشغول تامیل فیلم اما نمی توانید از بسیاری از پیشنهادات خوب از تلوگو. او به صراحت می گوید: “من انجام محتوا گرا در زبان های دیگر (تامیل و مالایایی). زمان تغییر کرده و در حال حاضر تلوگو مدیران در حال نزدیک شدن به من است. راه آنها را تجسم زن منجر نیز تغییر کرده است. قبل از آن من حدس می زنم این داستان در Telugu cinema بیشتر مورد نیاز glamorously decked تا دختران. من که می خواهم.”

Kausalya معتقد است که در حال پر زرق و برق نیز یک کار دشوار است, مربوط به تمرینات سخت و رژیم های غذایی. او می گوید: او مناسب نیست به آن منطقه. در حال حاضر مدیران تماس با او تنها در صورتی وجود دارد که دامنه را برای عملکرد.

او در حال بازی برای یک گفتگو در سینما اما در حال حاضر این موضوع شیفت به شخصیت او در جهان معروف عاشقاو اقدامات کلمات او. تهیه کننده و کارگردان باید دستور بازیگران به دور از هر گونه نکات. Kausalya سهام “من یک بازی ساده دختر روستایی به نام Suvarna. دیگر در این فیلم نقش ها با تعداد زیادی از فردیت اما مخاطبان می دانید آن را به یک نقش جدید برای من است. مردم را دوست دارم Suvarna طبقه متوسط در کتهگودم. زندگی خود را حول محور شوهرش Seenaiyya (Vijay Deverakonda).” از او بپرسید اگر Seenaiyya است philanderer و Kausalya نیست هر چیزی می گویند.

در پهلو Jagadeeshاو را قوی کرده است ، و شیوا نیروانا شناخته شده است به توسعه شخصیت زن این نقش به خوبی موارد در نقطه بودن خود را در اوایل فیلم Ninnu کوری و Majili. آیشواریا انبوه ستایش در نانی و می گوید: Ritu ورما هم قوی نقش در فیلم.

چگونه مردم در چنای در واکنش به امضای فیلم بیشتر در حیدرآباد? “من شده اند با خواندن نظرات به YouTube و Instagram وجود دارد استدلال در میان طرفداران این که آیا من هستم یا تامیل تلوگو artiste. مادرم از من می خواهد به انجام بسیاری از تلوگو فیلم. او می گوید: من باید با کار NTR و Ram Charan. ما در حال تماشای بزرگ تلوگو فیلم, من می توانم صحبت می کنند و خواندن و نوشتن تلوگو. ما جشن جشنواره های مربوط به هر دو و تامیل تلوگو فرهنگ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی