AITA اعلام نونما داخلی مدار برای حمایت از تلاش بازیکنان

همه هند تنیس فدراسیون (AITA) در روز شنبه اعلام کرد یک نونما داخلی مدار برای حمایت از بازیکنان که در حال مبارزه مالی در پی COVID-19 بیماری همه گیر.

این AITA هدف به صورت آزمایشی راه اندازی از مدار در ماه جولای.

همه فعالیت های ورزشی در سراسر جهان را به یک توقف به دلیل شیوع کروناویروس که منجر به مرگ بیش از 400 نفر در هند و بالاتر از 1.5 لاخ در سراسر جهان است.

“هند بازیکنان تنیس و در واقع کل تنیس روی اکوسیستم شده است منفی آمار Covid 19 همه گیر و نامعلوم لغو (تا 13 ژوئیه در حال حاضر) از همه ATP و ITF مسابقات در سراسر جهان گفت:” AITA در بیانیه ای.

“AITA بر اساس این فرض که کامل ملی مستند ممکن است برداشته شود در این دوره از 2 ماه آینده و محدودیت های مسافرتی ممکن است تا حدودی کاسته قصد دارد برای راه اندازی یک مدار داخلی شروع به طور آزمایشی در ماه جولای سال 2020” را گفت.

آن گفت: نیاز به ساعت بود به نگه داشتن تنیس اکوسیستم زنده در ماه های آینده و پس AITA با کمک و حمایت دولت و سایر ذینفعان است تا با متوسط برنامه ریزی برای کاهش حداقل برخی از درد.

این مدار AITA گفت که با هدف بهره گیری از بازیکنان در سراسر کشور پس از همه گیر کرده است منفی تحت تاثیر قرار امرار معاش خود را به عنوان به خوبی به عنوان خود را به طور کلی آموزش و آمادگی.

“AITA پیشنهاد برای شروع مسابقات برای تمام گروه های سنی. این را در ابتدا (در ماه های ژوئیه و اوت) محدود شده به دولت در سطح مسابقات نگه داشتن در ذهن که نیاز به محدود کردن سفر است.

“آن را باید پس از فارغ التحصیل به منطقهای و ملی مسابقات در ماه سپتامبر و اکتبر و نوامبر هنگامی که محدودیت های مسافرتی و اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای بیشتر کاسته” آن گفت:.

در حالی که AITA ایجاد یک صندوق ذخیره برای مدار داخلی آن را نیز می خواهد این شرکت ها برای حمایت از این بازی است.

“این AITA در روند راه اندازی یک صندوق قابل ملاحظه از ذخایر خود را برای ایجاد یک مدار داخلی. این AITA نیز با نزدیک شدن به دولت هند وزارت ورزش و جوانان در امور به آن اجازه می دهد به استفاده از unutilised بخشی از آن ACTC بودجه 2019-2020 بود که اختصاص داده شده برای مسابقات و خارجی قرار گرفتن در معرض تا سپتامبر سال 2020 است.

“AITA نیز باید راه اندازی یک ابتکار تازه به رویکرد شرکت ها برای کمک به این صندوق است که خواهد شد مورد استفاده برای ایجاد مسابقات و رقابت فرصت برای بازیکنان در طول ماه های آینده در حالی که نرم افزار و آی تی اف مدارهای ماندن بسته” در این بیانیه اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>