Ajit Jogi بسیار مهم و پزشکان شروع به صدا درمانی’

سابق Chhattisgarh وزیر Ajit Jogi وضعیت “بسیار بحرانی” و او همچنان در ونتیلاتور حمایت از پزشکان گفت: در روز سه شنبه.

با عصبی فعالیت های Jogi, 74, “تقریبا صفر” و او مانده در کما, پزشکان شروع کرده اند “صوتی درمان” توسط او با گوش دادن به آهنگ های مورد علاقه خود را در گوشی.

Jogi بستری شد در Shree Narayana بیمارستان در مارس 9 بعد از او دچار قلبی و ایست تنفسی می شود. طبق پزشکان و شیرین آلوچه دانه حال کردم گیر در Jogi به نای.

همچنین به عنوان خوانده شده | Ajit Jogi ورقه به کما: دکتر

“وضعیت Jogi باقی مانده بسیار مهم است و او هنوز در کما,” دکتر گفت: Sunil Khemka مدیر پزشکی بیمارستان.

“او عصبی فعالیت ها تقریبا صفر است. پزشکان در حال ساخت تمام تلاش ها برای احیای فعالیت مغز خود را. ما نیز آغاز شده و به او یک صدا درمانی ” توسط او با گوش دادن به آهنگ های مورد علاقه خود را از طریق گوشی اما تا کنون تلاش های ما به همراه داشت هیچ موفقیت,” او گفت:.

عملکرد Jogi قلب و فشار خون و ادرار باقی مانده تحت کنترل او اضافه شده است.

در همین حال کارکنان پرستاری در بیمارستان و دعا برای بهبودی سریع از Jogi به عنوان بخشی از برنامه بین المللی پرستاران در روز چهارشنبه دکتر Khemka گفت.

یک بوروکرات تبدیل, سیاستمدار, Jogi خدمت کرده بود به عنوان اولین وزیر چتیسگر از نوامبر سال 2000 تا نوامبر 2003 در آن کنگره دولت پس از دولت حک شده بود از Madhya Pradesh.

Jogi به وقت MLA از Marwahi صندلی جدا از راه با کنگره در سال 2016 و با تشکیل ساز و برگ خود را Janta کنگره چتیسگر (J).

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>