Akashavani تریواندروم ارسال 10 نمادین رادیو پخش در یوتیوب برای شنوندگان در طول مستند

گوش دادن به بازیگران, Mohanlal, MG Soman, Karamana Janardanan Nair Jagadish, Bhagyalakshmy و Aranmula Ponnamma در رادیو بازی Jeevanulla Prathimakal (1993). شاید اولین رادیو بازی Mohanlal این بازی است که در میان ده یاد رادیو پخش شده اند که آپلود شده در کانال یوتیوب All India Radio برای ارتباط با شنوندگان در طول مستند.

این بخشی از سراسر کشور دستور داده شده توسط All India Radio (Akashvani) به آن ایستگاه است. Akashavani تریواندروم آپلود همه نقش در آوریل 21. “Akashvani تا به حال یک سنت از رادیو و تلویزیون پخش پس از آغاز به کار خود و آنها محبوب شده اند تا دیگر وسایل سرگرمی در آمد. آن شاشی Shekhar Vempati مدیر عامل شرکت Prasar Bharati که نشان می دهد که مستند باید دیده می شود به عنوان یک دوره به احیای علاقه مردم در نمایشنامه. که زمانی که آن را به برخی از بهترین آثار به حوزه عمومی می گوید:” Amlanjyoti Majumdar, مدیر, خارجی, خدمات, بخش, All India Radio (هوایی). او می گوید که در حالی که ایستگاه های منطقه ای باید شروع به آپلود نقش به طور جداگانه و هوا و قصد دارد به centralise همان در آن کانال رسمی یوتیوب که در آن آنها خواهد شد طبقه بندی شده بر اساس زبان.

در میان نقش آپلود شده توسط Akashavani تریواندروم آثار توسط افسانه نویسان و نویسندگان Malayalam مانند Kainikkara Kumara Pillai, TN Gopinathan Nair Nagavally تومان Kurup N Krishnapillai P Padmarajan و Pirappancode Murali. معروف صدا, هنرمندان و بازیگرانی مانند TP Radhamony, Bhagyalakshmy, KPAC Sulochana MP Manmadhan TR Omana و Saraswathy اما شنیده می شود در بهترین حالت خود را در این نقش است. همچنین در لیست سازگاری قابل توجهی از آثار ادبی مانند کسانی که از Perumbadavam Sreedharan را Oru Sankeerthanam قطبویلیام شکسپیر اتللو و لئو تولستوی , جنگ و صلح (Yuddhavum Samadhanavumپخش در سال 1963).

صدای ستاره ها

در طول سالانه رادیویی جشنواره اصلی بازیگران نیز طناب را در به بخشی از تولیدات و برخی از این ستاره نکردم productions از صفحه گنجانده شده اند در لیست پخش. یکی از آنها Ithilkkanniبرای اولین بار پخش در اوایل 60s. این ترانه سرا P bhaskaran می و بازیگران Sathyan Prem Nazir خوزه Prakash, Sheela و Adoor Bhasi در بازیگران. خانوادگی, درام, نوشته شده توسط N Krishnapillai و کارگردان TN Gopinathan Nair.

Jeevanulla Prathimakal (1993) نوشته شده توسط M Rajeevkumar سابق برنامه اجرایی در هوا و کارگردان Satheesh Chandran, ومیزان در تضاد با طبیعت است که گفت: از طریق داستان یک گروه از افرادی که به شکار پرندگان. “محتوا بود و جلوتر از زمان خود” به یاد Jagadish است که در عمل در بسیاری از رادیو پخش می کند. او می افزاید که پس از این فیلم بازیگران مشغول بودند با خود فیلم تکالیف این بازی تا حدی بود که ثبت شده در کالیکوت.

ترجمه از نمایشنامه که پخش شد به عنوان بخشی از ماهانه ملی, درام, جشنواره نیز ارسال شده است. یکی از این بازی این است که Upayogashoonyamaakunna Shabdarekhakalترجمه از یک بنگالی بازی به کارگردانی N Vasudev برنامه اجرایی ایستگاه. “رادیو پخش اختصاص داده شده بود شنوندگان. این بازی در این لیست متعلق به ژانرهای مختلف می گوید:” Vasudev.

لیست بازی

  • Akashavani تریواندروم آپلود کرده است پس پخش: ‘Omanathinkal’, ‘Ithilkkanni’, ‘Upayogashoonyamaakunna Shabdarekhakal’, ‘Oru Sankeerthanam قطب’, ‘Chilappathikaram’, ‘Valarthu Malsyangal’, ‘Jeevanulla Prathimakal’, ‘Yudhavum Samadhanavum’, ‘Pazhassiraja’ و ‘اتللو’

هوا دارای بیش از 10 ، 000 نقش در مجموعه خود را. “علاوه بر زبان آمده است که تحت هشتم, برنامه, قانون اساسی هند, ما محتوای هوا در 179 بررسيشده. در این گویش بر سراسر فرهنگ و شیوه زندگی آن جامعه و در نتیجه ما یک مخزن در سنت و فرهنگ کشور ما” Amlanjyoti می گوید.

چند Malayalam پخش شد و آپلود در یوتیوب و حتی قبل از این مستند. با توجه به رسمی با Akashavani تریواندروم برخی از این نقش باید بیشتر نمایش ها پس از مستند یک مثال بودن مس سواحل-شرلوک هلمز سری به کارگردانی Vasudev.

گوش دادن به Malayalam radio پخش در کانال یوتیوب, All India Radio تریواندروم یا ورود به Facebook صفحه Akashavani تریواندروم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>