Akshay Kumar, Ajay Devgn, دیگر ستاره ها در Dharavi خواننده های رپ موزیک ویدئو

ستاره فیلم آکشی کومار, Ajay Devgn, Suniel Shetty, Dia Mirza, Atul Kulkarni و Rana Daggubati خواهد شد از ویژگی های در یک موزیک ویدئو های خواننده های رپ از Dharavi که آمده اند با یک آهنگ به گسترش آگاهی در مورد COVID-19 بیماری همه گیر.

رپرهای ایجاد کرده اند یک سرود سه زبانه — in Hindi, ماراتی و تامیل. آن است که به کارگردانی و conceptualised توسط Joel d’souza و نوشته تشکیل شده و انجام شده توسط MC الطاف تونی Psyko از Dopeadelicz و Bonz N Ribz از 7Bantaiz.

 

“آن را مطلق افتخار و لذت بخشی از این ابتکار زیبا. این بار تلاش و آن را بسیار فروتنی برای دیدن بسیاری از مردم گرد هم می آیند برای گسترش یک پیام است که بیش از حد, بنابراین قدرت. این آهنگ واقعا لمس قلب من و من می دانم که احساسات صحبت می کنند به بسیاری از. با تشکر از شما برای ساخت به من بخش کوچکی از آن گفت:” Suniel Shetty.

Dia Mirza افزود: “این تلاش است یک مثال فوق العاده از تشویق رفتاری تغییر و گسترش آگاهی است که ممکن است ساخته شده است با این هنرمندان شگفت انگیز! من احساس سپاسگزار برای این فرصت را به بخشی از این تلاش و واقعا می خواهید این کار باعث تشویق بیشتر مردم به درک اهمیت و نیاز به ماندن در خانه امن باقی بماند.”

شعر این آهنگ اصرار مردم ساکن در مناطق پرجمعیت به اتخاذ امن و سالم اقدامات با وجود محدود خود شرایط زندگی. تولید شده توسط خندقها باند, سرگرمی, رپرهای استرس است که آن را ضروری است برای کمک به تلاش های کارگران خط مقدم.

MC الطاف خندقی باند گفت: “در خانه بمانند امن مشتاق به درایو صفحه اصلی پیام چگونه ایمنی باید از بالاترین اهمیت برای هر یک ما باید به شدت به دنبال اقدامات پیشگیرانه تجویز شده توسط مقامات.. در حال حاضر اگر شما در حال زنده در نظر آن را یک برکت و رحمت و تمرین قدرشناسی و محبت. کمک COVID رزمندگان در انجام وظایف خود پشتکار.”

رپ الهی است که بنیانگذار خندقها باند سرگرمی نیز تجدید نظر شود.

او گفت: “به عنوان یکی از نمایندگان هیپ هاپ جامعه هند ما در حال گسترش یک حرکت کوچک به سمت COVID رزمندگان و گسترش آگاهی در میان مردم ساکن در مناطق پرجمعیت در اهمیت ماندن در منزل و ایمن ماندن. من درخواست تجدید نظر به جوانان هند برای کمک به دیگران در اطراف آنها به ویژه شهروندان ارشد و همکاری با پلیس محلی دولت و مقامات بهداشت و درمان که در حال selflessly ارائه خدمات خود را برای امن نگه داشتن ما و کاهش گسترش با یک هدف و در نهایت غلبه بر این بیماری همه گیر.”

رپ سرود و موزیک ویدیو بخشی از یک #StayHomeStaySafe کمپین حمایت بنیاد بیل و ملیندا گیتس و خوردند چاندرا پایه و اساس است.

تونی Psyko گفت: “با وحدت و همکاری ما می تواند به حفظ اجتماعی فاصله و از بین بردن این ویروس با ماندن در خانه و ماندن امن” در حالی که Nishant Mohite با نام مستعار Bonz N Ribz از 7 Bantaiz گفت: “اجتماعی فاصله در مناطق که در آن جامعه به اشتراک گذاشته است فضاهای مانند مشترک شیپور خاموشی و washrooms است یک کار دشوار است. نیز وجود دارد که نیاز به بهبود درک در مورد این بیماری خود را به غلبه بر ترس و ننگ اطراف تست قرنطینه و جداسازی. سرود به دنبال جرقه تغییر در حالی که جذاب به جامعه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>