Akshaya Patra آن بیت

این منطقه گسترش در حدود هفت هکتار در حومه این مندل مرکزی شهر است. در حالی که هر محل دفتر قفل شده است, در اینجا مردم مشغول هستند و در حال اجرا در برابر زمان است. آنها باید برای تکمیل کار خود را در زمان وسایل نقلیه شروع از محل. در علاوه بر این به کارکنان استخدام شده توسط این سازمان وجود دارد بیش از 50 داوطلب بسته بندی مواد غذایی, اقلام از ساعت 8 صبح تا 3 بعد از ظهر در هر روز است.

این Akshaya Patra پایه استفاده می شود که برای عرضه در اواسط روز وعده های غذایی برای دانش آموزان است که در حال حاضر تهیه مواد غذایی به نیازمندان به عنوان مستند نهفته است بسیاری از خانواده ها در سراسر کشور.

هر روز حدود 50 داوطلبان در اینجا آینده از مناطق همسایه برای بسته بندی مواد غذایی. هر یک از مواد غذایی بسته شامل پنج کیلوگرم برنج یک کیلوگرم قرمز گرم دو کیلو سیب زمینی 200 گرم تمبر هندی نیم لیتر روغن و قرمز سرد پودر. تخمین زده شد که این امر می تواند به اندازه کافی برای پاسخگویی به نیازهای یک خانواده کوچک برای دو هفته. فعالیت های انجام شده در مارس 5.

Akshaya Patra نیز تهیه شام برای حدود 21,000 نفر در هر روز است. مواد غذایی پخته شده در بعد از ظهر و 12 عنوان بسیاری از وسایل نقلیه از اینجا شروع کنید بین 3 بعد از ظهر و 4 بعد از ظهر و رسیدن به مقصد با شب. توزیع مواد غذایی آغاز در 6 p. m. در مراکز تعیین شده.

پتنچرو, Hafizpet, Gatchibowli, Masabtank, Rasoolpura, Goshamahal, سکوندربد و ECIL در میان مکان های تحت پوشش تیم های Akshaya Patra به توزیع مواد غذایی است. عرضه مواد غذایی نیز افزایش یافته و به حدود 500 نفر در بیمارستان دولتی واقع در منطقه مرکزی.

“یکی از بنیانگذاران Infosys N. R. Narayana Murthy اهدا ₹10 کرور برای این فعالیت پان هند. دیگر خیر aslo حمایت از فعالیت” A. Vinay Kumar در chrge از عملیات گفته هندو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید