Alappuzha بازمانده می گوید: این مستند خواهد پرداخت

او اولین قرار ملاقات با یک مستند در چین در شهر ووهان زمین صفر از COVID-19 شیوع.

پس از دریافت یک پیام متنی در ساعات اولیه 23 ژانویه او به همراه دوستان خود درهم برای رسیدن به ووهان Tianhe فرودگاه بین المللی به گرفتن یک پرواز به خانه. با این مستند در حال حاضر در محل فرودگاه بسته شد در آن زمان آنها رسیده وجود دارد.

اما این گروه به اندازه کافی خوش شانس برای رسیدن به آخرین قطار از رفتن به کونمینگ برخی از 1800 متر دور. از آنجا که همه سوار یک پرواز اول به کلکته و فرود در کوچی در ژانویه 24.

پس از رسیدن به خانه اش در Alappuzha 23 ساله دانشجوی پزشکی رفت و مستقیما به سخت خود شده است. بقیه حقایق شناخته شده. او آزمایش مثبت برای COVID-19 فوریه 2, دوم چنین موردی در کشور است. اما در دو هفته دانشجوی پزشکی شد این فرد برای اولین بار در هند به درمان این بیماری است.

پس از رومینگ در اطراف مانند یک پرنده آزاد برای چند هفته پس از پایان تصریح قرنطینه دوره او رفته است به خود سلول دوباره در خانه خود در حال حاضر این زمان با توجه به این ایالت مستند.

مسئولیت

او می گوید آن است که مسئولیت هر شهروند به رعایت محدودیت های اعلام شده توسط دولت است. “در مورد من پس از رسیدن به خانه از ووهان من به شدت مشاهده شده خود شده است. قبل از من بود و بستری در بیمارستان در ژانویه 30, من بیرون رفت و تنها یک بار و آن هم به یک دکتر مشورت کنید در نزدیکترین مرکز بهداشت. من به دنبال همه پروتکل های مربوط به قرنطینه و انزوا و درمان است. در حال حاضر من دنبال مستند هنجارهای خوب من خانواده و بستگان و دوستان و جامعه” او می گوید.

در نبرد با COVID-19 دانش آموز می گوید که نگرانی خود را تنها در مورد تبدیل شدن به یک حامل است.

“پس از در تریسور یک همکلاسی من آزمایش مثبت در ژانویه 30, من بلافاصله منتقل شده به دولت کالج پزشکی بیمارستان Alappuzha با کمک A. Safeer یک دکتر. نتایج من آمد و چند روز بعد. کادر پزشکی بسیار مفید بود. من در خدمت مواد غذایی از انتخاب من. بالاتر از همه من خوشحال بود من عبور نمی کند این بیماری برای هر کسی,” او می گوید.

عمل از کینه توزی

در حالی که تحت درمان چند نفر عمل کرده و با کینه توزی و نشان داد هویت خود را در رسانه های اجتماعی و او را متهم کرد از گسترش این ویروس توسط راه رفتن در اطراف در روز پس از بازگشت از چین که او نامیده می شوند به عنوان هزل در غیر این صورت یک قسمت کامل از vibes مثبت است.

با محدودیت در جای او در ادامه مطالعات خود را آنلاین از راحتی از خانه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر