علی Milles هیجانی ghost story, ‘باغچه’ تنظیم شده است به جریان آنلاین

زمانی که نمایشنامه نویس علی Milles رفت و در تعطیلات به باغچه بزرگ خانه جدا مجموعه ای در یک روستای دور افتاده در ارتفاعات اسکاتلند و تجربه او بود “خیلی اسپارتان” — آب و هوا بد بود از برق غیر قابل اعتماد و فضای وهم آور و عجیب و غریب است.

تجربه چیزی است که ترجمه خود را به اولین بازی. شخصیت او انید و Eilene را, دور شو آخر هفته بیش از حد طول می کشد چرخش غیر منتظره در Crofters کلبه نهفته است که در Collie Ghillie یک روستای ترک در دور ارتفاعات اسکاتلند.

به طور کامل قطع از جهان مدرن خود شخصیت خود را در هم تنیده با تاریخ باغچه و زندگی که گذشت قبل از آنها.

به کارگردانی فیلیپ فرانک و علی Milles’ از باغچهاست و در حال حاضر در دسترس به مخاطبان جهانی — بازی های تولید شده توسط اصلی تئاتر شرکت و تخته سنگ سفید خواهد بود تا به صورت آنلاین مشاهده و در کتاب من نشان می دهد.

“بازی کرده است به عنوان آن جوانه يا دانه تعطیلات بازدید که نویسنده ساخته شده به باغچه — جغرافیای واقعی است, ساختمان واقعی است. داستان های بسیاری از خانواده های آواره در کوهستانی گواهی عدم سوء پیشینه بسیاری از آنها درست است. آن را خشن و وحشیانه, زمان و بسیاری از مردم به زور اسکان بدهند ساخته شده بی خانمان و hounded به مرگ آنها توسط حریص مالکان می گوید:” مدیر فیلیپ. “داستان داستانی ساخت این حوادث هر چند علی اصرار دارد که این یک داستان واقعی” می افزاید: “فیلیپ.

A scene from the play

روایت سفر از طریق سه طرح. شخصیت های اغلب گذشتن از این میان در طی شب است. فیلیپ می گوید که اگر این به نظر می رسد پیچیده است و مرکزی تصویر از بازی. “ایده این است که یک” شبح ” است که یک تجربه بسیار واضح است که آن را تدريجا خود را بر در و دیوار اطراف آن و گاهی بر زندگی مردم در همان محل. مردم در بازی به دام افتاده در چرخه بی اعتمادی و تخریب” می افزاید: “فیلیپ. این بازی تمرکز بر روی شجاعت و عشق بین شخصیت های است که می تواند شکستن این چرخه. “این واقعا به مقیاس از بازیگران به مخاطب است که زمان ما هستند. ما لازم نیست که هر منظره تغییرات اگر چه موسیقی و نورپردازی کمک قابل ملاحظه ای می گوید:” فیلیپ.

او معتقد است که بازی است نه یک تریلر و یک داستان ترسناک هر چند این عناصر از هر دو. “من ترجیح توصیف آن به عنوان یک عاطفی داستان ارواح.”

A scene from the play

بازی تفریحی به پایین-روش های فن آوری که آن را به مرحله تنظیمات. دادن بینش سریع به آنچه که آن را مانند, فیلیپ می افزاید: “هیچ الکترونیک بدون هولوگرام, بدون فانتزی ماشین آلات: بسیاری از کلاهبرداری, قطعا, اما وجود دارد مقدار زیادی شما می توانید با سیم ماهیگیری و یک مرحله مدیر در لباس سیاه و سفید به مخاطبان پرش.”

انگلیسی, تلویزیون مورد علاقه گوئن تیلور نقش اینید, ‘تاریکی قلب بازی’. “ما نیاز به کسی با وزن و قدرت و خشونت و بشریت و در گوئن ما آن را می گوید:” فیلیپ.

این باغچه به شدت متکی بر آن موسیقی و رقص. موسیقی با استفاده از های مختلف Scottish folk, آهنگ, هر یک به نمایندگی از یک رشته خاص از داستان است. فیلیپ می افزاید: “طراحی رقص به خود می آید که این قطعه حرکت می کند به طور کامل به عرصه فوقالعاده — زمان سرعت را کند می کند کردن صحنه به نظر می رسد به بازی در بالای هر یک از دیگر. این دست یافتنی است و تنها با دقت طراحی رقص.”

باغچه را در جریان BookMyShow آنلاین از جولای 3-5 در 7 ساعت در روز است. بلیط های در ₹499 در www.bookmyshow.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>