تمام خانه را برق آب آشامیدنی تا سال 2022: Pramod Spike

مبارزه برای مارس 22 انتخابات به zilla parishads گوا وزیر Pramod Spike گفت: تمام خانه ها در دولت را دریافت و برق و توالت و اتصالات آب توسط 2022.

پرداختن به گوشه ای نشست در Succoro zilla panchayat حوزه در روز یکشنبه CM گفت: Bharatiya Janata Party (BJP) دولت بود مشتاق به طلیعه چیزی بودن در حال توسعه است. “دولت ما متعهد به فراهم کردن توسعه به هر ایجاد کرد. ما به شما اطمینان می دهم که تا سال 2022 تمام خانه ها در گوا باید توالت نور (برق) و آب آشامیدنی اتصالات,” او گفت:, و اضافه کرد: از توالت خواهد بود ارائه شده به هر خانوار در کنار دو-چهار ماه.

آقای Spike گفت: او مشغول به کار بود در مسائل حیاتی مانند های آب از Mahadayi با کارناتاکا معادن بحران و آینده Mopa فرودگاه. “من یک شعبده باز; من نیز رایج نفر مثل شما. من شده اند در تلاش برای کار بر روی این مسائل است.”

CM همچنین گفت: برخی از سازمان های غیر دولتی در حال مخالفت با توسعه پروژه ها در دولت است. “دولت است که به دنبال به نقش محرکین این دولتي عمل خواهد می شود در مقابل آنها.”

با اشاره به گرینفیلد فرودگاه در Mopa آقای Spike گفت: اولین پرواز از این فرودگاه را در سال 2022. “فرودگاه ایجاد خواهد شد بیش از 20 ، 000 شغل است.”

رئیس جمهوری تصریح کرد که دولت مشغول به کار بود در یک قانون به 80 درصد مشاغل به مردم محلی در صنایع خصوصی.

انتخابات به دو zilla parishads در شمال گوا و جنوب گوا برگزار خواهد شد در سراسر 50 حوزه در مارس 22.

بعدی مجمع انتخابات به علت در سال 2022.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر