همه در حال حاضر در ‘هند 2’ شلیک به سوال

این Nazarathpet پلیس روز جمعه دستگیر اپراتور جرثقیل راجان در ارتباط با این حادثه در مجموعه Kamal Haasan , هندی, 2, حتی به عنوان یک افسر ارشد پلیس گفت که در حال حاضر همه در ساقه سایت خواهد بود سوال.

یک افسر ارشد پلیس گفت: “ما تصمیم گرفته اند به سوال همه کسانی که حاضر بودند در صحنه از فاجعه است. ما باید به بررسی علل و شرایطی که منجر به این حادثه است. آنها داده خواهد شد و شاهد احضار و مورد سوال است.”

سه فیلم خدمه کشته شدند و 10 نفر دیگر مجروح شدند در حادثه در شب چهارشنبه.

 

پلیس ثبت شده FIR بر اساس شکایت از مدیر دانشیار V. Kumar نام مستعار Bharathkumar. او گفت که عکسبرداری از این فیلم تولید شده توسط Lyca تولیدات و کارگردان شانکار شد در 10 روز گذشته در EVP فیلم شهر و پنج جرثقیل بزرگ و مجهز سنگین, چراغ استفاده می شد در نقطه ای. جرثقیل توسط راجان در شب حادثه ناگهان سرنگون کرد و در افراد مشغول به کار در زیر آن. دستیار کارگردان کریشنا هنر دستیار Chandran و دستیار تولید Madhu بودند به مرگ خرد و 10 نفر مجروح شدند.

شاکی در پی اقدام جنایی علیه راجان متهم او را از عامل جرثقیل در غفلت به شیوه ای. او همچنین ادعا شده است که تولید, مدیر Sundararajan از Lyca انجام شلیک بدون اقدامات ایمنی مناسب.

پلیس رزرو یک مورد در برابر Rajan, Sundararajan و دیگران در زیر بخش های مختلف از IPC.

روز جمعه پلیس دستگیر راجان و remanded او قضایی در بازداشت هستند.

در همین حال پلیس شهر کمیسر A. K. Viswanathan دستور انتقال پرونده به جرم مرکزی شعبه دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>