یک کلاچ از نوجوانان از سراسر جهان در کنار یک زن و شوهر از جانبازان خواهد بود و دوباره رفتن سر به سر به عنوان سومین و آخرین دور از FIA تایید MRF چالش سازماندهی شده توسط مدرس موتور ورزشی, باشگاه, انتخابات عراق در MMRT در اینجا در روز جمعه با یک کارت از شش مسابقه.

قبلی دو دور شاهد خطر ناک جنگ در حالی که آوردن به جلو برخی از هیجان انگیز استعدادهای جوان مانند قهرمانی رهبر بلژیک 17-ساله Michaelangelo Amendola بریتانیا جاشوا مختلف و برای اولین بار-تایمر در MRF چالش هندی-آمریکایی Yuven Sunderamoorthy, 16 که chalked خوب برنده شدن در دبی.

لاستیک MRF نایب رئیس و مدیر عامل آرون Mammen گفت: “ما تا به حال برخی از مسابقات هیجان انگیز در دو دور قبلی در دبی و بحرین.

“در حال حاضر با قهرمانی هنوز باز ما انتظار داریم بیشتر نزدیک و هیجان رقابت در بالا و پایین شبکه در دور نهایی در اینجا.

Amendola نیز قرار داده شده

پس از دو دور Amendola با سه برد در دبی است که به خوبی قرار داده شده در بالا با 143 امتیاز. او توسط استرالیا 30 سال دیلن جوان (127) که بریده او اولین و تنها پیروزی تا کنون در هفت MRF چالش فصل است. پشت جفت میسون (115) که بریده شده چهار سکو پس از اتمام در دبی دور.

با شش مسابقه به اجرا وجود دارد مقدار زیادی از نقاط در ارائه و این نهاد بیمه در قوام با توجه به رقابت نزدیک.

قهرمانی ملی

آخر هفته مسابقه دسته گل نیز شامل دور اول MRF MMSC Fmsci ملی هند ماشین مسابقه قهرمانی برای سالن اتومبیل (آی تی سی IJTC و فوق العاده سهام) علاوه بر این دو حمایت وقایع MRF F1600 و فولکس واگن Ameo مسابقه فوق العاده است.

در 12 مسابقه باید برنامه ریزی شده برای این آخر هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی