تمام شش نامزد بودند که نامزد به Rajya سبها از تامیل نادو اعلام شده انتخاب unopposed.

سه نفر از آنها باید یکی از ویژگی های مشترک — Tiruchi سیوا از DMK و M. Thambi Durai و K. P. Munusamy از AIADMK خدمت کرده بود در Lok سبها حداقل یک بار.

آقای سیوا انتخاب شد و به مجلس از در حال حاضر لغو Pudukottai حوزه در سال 1996.

اما در سه گوشه مسابقه در سال 1998 او از دست داده به رجا Paramasivam از AIADMK با اختلاف حدود 30000 رای. S. Thirunavukkarasar در حال حاضر در کنگره و سپس عنوان یک حزب از خود — M. G. R. آنا DMK (MADMK) — آمد سوم رای گیری در مورد 2.26 لاخ رای.

پس از آن بود که آقای Thambi Durai و آقای Munusamy از آن ساخته شده به Lok سبها از کرور و کریشنگیری حوزه بود. سابق برنده در کرور برای بار دوم در حالی که آن را قبل از ازدواج از پیروزی برای دومی.

یک سال بعد (سال 1999) آقای Thambi Durai بود به میدان فرستاد از کریشنگیری خود منطقه و آقای Munusamy از دهرمپوری. هر دو از دست رفته با حاشیه اعم از 25,500 آرا (در دهرمپوری) به 31,800 آرا (کریشنگیری).

پس از آن آقای Thambi Durai هرگز رقابت از کریشنگیری دوباره هر چند او انتخاب از کرور در دو نوبت (سال 2009 و 2014). در مارس-آوریل 2019 Lok سبها سنجی آقای Munusamy بازگشت به کریشنگیری تنها به از دست دادن به A. Chellakumar کنگره توسط یک حاشیه در مورد 1.56 لاخ رای. آقای Thambi Durai بیش از حد رنج می برد شکست در خود آشنا زمین کرور به عنوان او مورد ضرب و شتم توسط S. Jothimani کنگره با تفاوت حدود 4.2 لاخ رای.

آقای سیوا که شروع به نوبت در Rajya سبها در سال 2007 انتخاب مجدد به مجلس در سال 2014. آخرین انتخابات است و یک سوم برای او.

سه نامزد دیگر که انتخاب شده است به Rajya سبها در حال N. R. Elango و P. Selvarasu هر دو از DMK و G. K. Vasan تامیل Maanila کنگره (Moopanar). این مدت از همه شش نفر آغاز خواهد شد در ماه آوریل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی