‘همه ذینفعان نیاز به گرد هم می آیند’

با فرمول یک فصل در برزخ با به عنوان بسیاری که نه نژاد لغو/تعلیق تا کنون این ورزش است خیره در یک بحران بزرگ.

از بزرگ مالی آمار با توجه به مسابقه به حمایت درآمدی بسیار گسترده تر بحران اقتصادی که جهان دستخوش یک اسپرت گران قیمت مانند F1 مواجه است برخی از زمان سخت.

اخیرا مک لارن, رئیس, Zak قهوه ای نشان داده شده است که به عنوان بسیاری به عنوان چهار تیم در معرض خطر بودند تاشو تا اگر وجود دارد هیچ معقول بودجه کلاه در چه تیم می تواند صرف.

هند سابق راننده F1 کارون Chandhok در یک چت با هندو احساس کردند که این ورزش یک کار بزرگ در دست خود و همه اعضا نیاز به گرد هم می آیند برای پیدا کردن یک راه حل است.

فشرده تقویم

در حالی که F1 گروه است تلاش برای نگه داشتن به عنوان بسیاری از 15 به 18 مسابقه کارون گفت: 12 تا 13 نژادها ممکن است در صورتی که فصل شروع می شود در ماه اوت است.

“این خواهد بود که یک تعهد بزرگ از هر کس درگیر در ورزش به عنوان آن می تواند به معنای سه گانه هدر یا شدید دو روز تعطیلات آخر هفته اما آن را تمام انجام دهید-قادر.

“من می خواهم برای دیدن F1 استفاده از زمان برای آزمایش با کمتر جلسات تمرین و دو روز آخر هفته و شاید حتی تلاش برای انجام دو مسابقه در همان آخر هفته.”

در موضوع هزینه کلاه و هشدار از قهوه ای, کارون گفت: “در این سناریو فعلی به نظر می رسد مانند بسیاری از تیم ها در حال حاضر به نفع کاهش بودجه کلاه از در حال حاضر توافق کردند که 175 میلیون دلار.

بن بست

“با این حال بازیکنان بزرگ در فراری و ردبول مسابقه به نظر می رسد مخالفت با آن است که ایجاد یک بیت از یک بن بست.

“که در آن وجود خواهد یک راه وجود دارد اما متاسفانه مردم در ارتباط با F1 سیمی هستند در چنین راهی که آنها اغلب از خود فکر می کنم قبل از ورزش.

“اما در این نقطه F1 نیاز به رهبران قوی… به آن نیاز دارد را تعقیب کری راس براون و ژان Todt به آمده تا با یک راه حل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید