تمام اقدامات انجام شده برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به Saibaba, Maharashtra می گوید دادگاه عالی

این ماهاراشترا دولت در روز جمعه گفت: ناگپور نیمکت از دادگاه عالی بمبئی که مقامات زندان در نظر گرفتن هر تلاش برای ارائه همه لازم است خدمات بهداشتی و درمانی به صندلی چرخدار محدود G. N. Saibaba.

یک بخش از نیمکت قضات Z. A. الحق و S. M. Modak شد دادرسی کیفری دادگاه تجدید نظر ثبت شده توسط استاد Saibaba که رنج می برد از 90 درصد معلولیت و زندانی در اندا همراه از ناگپور مرکزی زندان است. او به دنبال تعلیق حکم او و پزشکی موقت به قید وثیقه با توجه به COVID-19.

تلاش برای فرایند G. N. Saibaba آزادی مشروط نرم افزار: HC به مقامات زندان

زیر بخشی افسر پلیس در Aheri, Gadchiroli ثبت یک پاسخ از طریق ویژه دادستان عمومی و انقلاب K. Sathianathan که گفت: پروفسور. Saibaba است عضو فعال Naxalite جنبش و کمک به آنها در خود ایجاد کند. پاسخ افزود: “اگر او با قرار وثیقه او را دوباره توطئه با Naxals و آن را به ارسال پیام اشتباه به جامعه است.”

آقای Sathianathan گفت: “مقامات زندان در نظر گرفتن هر تلاش برای ارائه همه لازم است خدمات بهداشتی و درمانی از جمله خود را به طور منظم چک کنید تا توسط پزشکان متخصص از دولت کالج پزشکی و بیمارستان و فوق تخصص در بیمارستان و توسط افسر ارشد پزشکی از ناگپور زندان مرکزی.”

به عنوان در هر درخواست ثبت شده توسط Prof. Saibaba قبل از محکومیت خود را در 7 مارس سال 2017, او تا به حال بیماری های زیر: شاخ قدامی همراه بیماری سنگ های کلیوی دنده ازدحام و مؤثر بر عملکرد ریه و افزایش فرکانس و غیر ارادی micturation دژنراتیو و عضلات روتاتور کاف و منظم فشار خون hypertropic کاردیومیوپاتی با بطن چپ ناکارآمد, پانکراتیت, تهوع و درد در شکم اینتر مدیا با لجن در دیستال CBD, اسپاسم های عضلانی/گرفتگی در پاها و دست ها.

Ex-DU پروفسور G. N. Saibaba حرکت دادگاه عالی بمبئی به قید وثیقه

در این طومار همچنین اشاره “و به عنوان او رنج می برد از بستری بیماری: پانکراتیت حاد کبد چرب, آپنه خواب, خاموشی/غش و سرگیجه و چرخش سر مشکل در ادرار کردن احساس سوزش در هنگام ادرار تشکیل دردناک توده در داخل معده در سمت چپ باقی مانده uninvestigated از ژوئن 2018 جریان خون در ادرار و حرکات از آوریل و مه 2018, پلژی, فلج حملات تپش قلب در قفسه سینه و معده کیست در مغز چپ بازویی plexopathy شدت تضعیف بیشتر عضله سه گوش, supraspinatus, infraspinatus, teres minor hypertropic کاردیومیوپاتی با بطن چپ ناکارآمد است که او نیاز به round-the-clock, توجه, کمک و دارو است.”

این موضوع شنیده خواهد شد در تاریخ 28 ژوئیه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>