همه زنان کنسرت: این دختر قدرت در بهترین حالت آن

Instrumental کنسرت های نادر در این شهرستان است. همه زنان کنسرت نادرتر است. ماه مارس جشن ‘قدرت’ به عنوان سه جوان نوازندگان گرد هم می آیند برای یک کنسرت منحصر به فرد در مرکز فرهنگی و منابع آموزش (CCRT) در Madhapur این آخر هفته. سازماندهی شده توسط ArtHub کلاسیک, کنسرت, ویژگی های یک jugalbandi بین خواهر Sanskrati Wahane (سه تار) Prakrati Wahane (سنتور) و Savani Talwalkar در tabla.

Sanskriti و Prakrati را برای توانمند سازی زنان یک درجه بالاتر است. در یک زمان زمانی که هنرمندان در نظر گرفتن نواختن سازهای کلاسیک مانند سه تار و سنتور در کاهش خواهر تو رفتگی در دیوار و افتخار از موسیقی خود را انتخاب کنید. آموزش توسط پدر خود سه تار بازیکن Lokesh Wahane اواز یا موسیقی دو نفری انجام, از خود راضی اما عمدتا شناخته شده برای موسیقی خود را jugalbandis روی صحنه است. Prakrati بود و نه زمانی که او شنیده ام صدای سنتور و sarod اما کشیده شد به سنتور به دلیل صدای منحصر به فرد. او می گوید: “همیشه از پاندیت Shivkumar Sharma آورده و آن را به موسیقی کلاسیک ابزار افروخت علاقه و حتی در میان جوانان است. در حال حاضر ما نیز باید زنان بازی می کند.” تماس حیدرآباد نشان می دهد یک فرصت برای سه زن جوان به نمایش گذاشتن توانایی های موسیقی خود را, او می گوید. “ما قول می دهم به بیرون آمدن در پرواز رنگ ها.”

کلام در بسیاری از راه های

آن است که یک لحظه افتخار برای Sanskriti به عنوان او می پیوندد خواهر او روی صحنه است. “ما جشن می گیرند در ماه مارس و آن را خاص است که ما انجام این مرحله بزرگ و حمل به جلو بردارد ، او در برابر او دست راست را به عنوان یک موتور کمک می کند که در سه تار بازی. “زنان نیاز به قدرت و تکنیک به دل و جرات رشته در سه تار از طریق انگشت اول دست راست و همچنین نگه داشتن ابزار ، دست چپ بسیاری از بریدگی و تنها از طریق عمل یکی می آموزد به تحمل درد و کارشناسی کارشناسی ارشد تکنیک های” او می افزاید.

یک سوال که Savani Talwalkar است که به طور معمول خواسته است احساس درد در انگشتان دست خود را پس از یک tabla بازی. “من فقط خنده در آن نظرات. مردم فرض کنیم یک زن tabla بازیکن تجربه درد بیشتر از نر tabla, بازیکنان,” او می گوید. Savani بود زمانی که او برای اولین بار کنسرت برای او پدربزرگ تولد و پس از آن شده است به یک سفر هیجان انگیز در tabla. او زمانی آغاز شد که وجود دارد تعداد کمی از زنان tabla بازیکنان در موسیقی مدار. “در مناطق شهری مخاطبان استفاده می شود برای زنان نوازنده. اما در شهرها و مناطق, جمعیت کنجکاو است,” او می گوید و می افزاید: “یکی از محدودیت در قدرت فیزیکی. برخی از زنان احساس فقدان آنها که قدرت عضلانی اما این درست نیست. با عمل یکی می تواند هر چیزی را انجام دهید و این وضعیت در حال تغییر است با بسیاری از دختران جوان یک علامت به عنوان نوازنده.” Savani شده است بخشی از سخی همه زنان گروه از زمان آغاز آن و سفر به بسیاری از کشورها.

(یک شب از موسیقی کلاسیک هند توسط ArtHub در مرکز فرهنگی و منابع آموزش (CCRT), Madhapur در مارس 1 6.30 pm به بعد; ورود رایگان. تماس: 9100 771 888)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>