اللهآباد (هند) بالا دادگاه طول می کشد suo motu اطلاع از کا ‘نام و شرم’ هوردنجس در لکنو

در اللهبد دادگاه عالی گرفته suo motu اطلاع از لکنو دولت تصمیم بحث برانگیز به نام شرم و’ افراد متهم در این خشونت در جریان تظاهرات علیه شهروندی (متمم) قانون با قرار دادن خود در هوردنجس در سراسر شهرستان.

همچنین به عنوان خوانده شده | جزئیات anti-کا معترضان در صفحه نمایش

یک بخش از نیمکت رئیس دادگستری Govind ماتور و عدالت رامش سینها را بشنود موضوع را در قالب منافع عمومی دادخواهی در روز یکشنبه 8 مارس به عنوان در هر دادگاه list.

پلیس با قرار دادن چند هوردنجس در سراسر لکنو شناسایی کسانی که متهم به خشونت در جریان تظاهرات علیه شهروندی (متمم) قانون در ماه دسامبر گذشته به تحریک کسانی که به نام ترس برای ایمنی خود را.

نام عکس و مسکونی آدرس متهم ذکر شده در هوردنجس.

آنها خواسته شده است برای پرداخت خسارت به املاک عمومی و خصوصی در زمان مقرر و یا خواص خود را ضبط شده توسط دولت های منطقه است. کل آسیب های ذکر شده در هوردنجس (به مقدار ₹1.55 کرور.

به عنوان بسیاری از 57 نفر شناسایی شده اند و جداگانه در هوردنجس که آمده اند مربوط به صلاحیت Hazratganj, Thakurganj, Hasanganj و Qaiserbagh ایستگاه پلیس در مناطق.

یکی از آنها با 28 نام قرار داده تا بشر در Hazratganj تقاطع بعدی به مجسمه B. R. Ambedkar می پرسد و آنها را به پرداخت بیش از ₹64 لاخ.

کسانی که خدمت اعلامیه در این احتکار شامل بازنشسته IPS افسر S. R Darapuri وکیل و فعال محمد شعیب کنگره عضو Sadaf جعفر, معلم, رابین Verma, فرهنگی, فعال, Deepak کبیر و Dalit فعال Pawan رائو Ambedkar. در حال امن وثیقه در اتهامات عنوان شده علیه آنها و همچنین دریافت اطلاعیه برای آسیب اتهامات شخصا.

بسیاری از کسانی که این برنامه شامل در کنار جاده هوردنجس بیان اضطراب بیش از ایمنی خود را از اطلاعات شخصی خود بود در حال حاضر در معرض عمومی و احتمالا عناصر متمرد.

در حالی که لکنو دولت تصمیم گرفت به طور گسترده ای مورد بحث در رسانه های اجتماعی و Samajwadi حزب محکوم کردن آن دولت از آن دفاع کرد.

تا وزیر کابینه و دولت سخنگوی Siddharth نات سینگ در یک توییت در روز جمعه گفت: “#تا نام و شرم از تظاهر کنندگان قرار داده خواهد شد یک عامل بازدارنده تحت یوگی قانون است که طبق قانون از زمین.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید