مدیر موسیقی Alphons یوسف برای تلفن های موبایل شاد از طریق تلفن. او دلیل خوبی بود — آهنگ های خود را برای Varane Avashyamund انجام می دهند به خوبی به عنوان فیلم است. “آن است که همیشه یک احساس خوب زمانی که فیلم و آهنگ هر دو به خوبی انجام دهد. یکی نمی خواهم به شنیدن این که این آهنگ ها به خوبی انجام می دهند اما نه به فیلم” او می گوید. Anoop Sathyan فیلم است که خود را برای اولین بار سال گذشته او برای تشکیل Lonappante Mamoodeesa.

از اواخر او نشده است با آهنگسازی پشت به پشت برای فیلم. موسیقی نگه داشته است او را مشغول او می گوید: تنها که آنها تا به حال هیچ چیزی برای انجام با فیلم. او خود را تکمیل کرده است پس از فارغ التحصیلی در موسیقی; او کار کرده است در حال توسعه برنامه درسی خود را برای مدرسه موسیقی تقاطع و همچنین برای قبل از مدرسه آموزش موسیقی و البته مرحله زندگی می کنند را نشان می دهد. “وجود دارد یک فاصله سه تا چهار سال اما این همه را با موسیقی است.”

کار با Sathyan Anthikkad طولانی بود رویای گرامی و رفتن به محل کار با پسرش Anoop آمد ، آشنایی گفت Alphons که Anoop علاقه مند شد او را در آهنگسازی موسیقی برای فیلم و متصل است. “این داستان چنین بود که آن را به حال حوزه موسیقی به خصوص پس از آن واقع شده است در چنای و احساس تامیل فرهنگ است. من قادر به قرار دادن به استفاده از آنچه به من آموخته من PG.” این فیلم به او یک فرصت برای سعی کنید بسیار چیزهای مختلف مانند آهنگ ‘Ne Va En Aarumukha… و هیپ هاپ شماره ‘Unnikrishnan آهنگ’.

10 سال از Aromale…

  • فیلمبرداری از Vinnaithandi Varuvaaya انجام شد که Alphons می گوید: مدیر موسیقی AR Rahman (ARR) احساس او می خواستم برای اضافه کردن یکی دیگر از آهنگ. که آهنگ Aromale…که Alphons معتقد بود هدیه خدا به او تسهیل خود را ‘آینده’ به صنعت. آن رفت و تبدیل به یکی از محبوب ترین آهنگ ها از فیلم است. “آن را هنوز هم است. هر وقت من بخشی از یک ARR نشان می دهد این آهنگ پخش شده و چه پاسخ آن را در هر زمان!” این آهنگ قرار بود به عنوان تبلیغاتی به جای آن رفت و به این فیلم به لطف برخی از هيدروليکي توسط مدیر Gautham منون. “من به شدت از آن اتفاق افتاد برای من. همچنین این اولین بار بود که رحمان آقا تا به حال ایجاد یک آهنگ بود که با بلوزی احساس به آن.”
  • Alphons شده بود رفتن را از طریق یک زمان دشوار شخصا به عنوان او تشخیص داده شده بود با اسپوندیلوز و محدود شد به تخت. او تا به حال شده است قادر به نوشتن تنها یک آهنگ برای Casanova. او به دنبال او کارشناسی ارشد (سال اول) در موسیقی از Calicut دانشگاه کردم وقتی که او تماس از رحمان ، “محدود بودن به تخت آن زمان برای عمیق اندیشی برای من. من تا به حال شده فکر کردن زیادی در مورد زندگی و معنویت. خدا دخالت کردم و وقتی که تماس بگیرید.”
  • Alphons ملاقات کرده بود ARR در سال 2002 زمانی که او با حضور در صدا اندازی Alphons’ اولین فیلم Vellithira. Alphons تا به حال آواز آهنگ در عملکرد که منجر ARR بپرسید “آیا من می خواستم به یک آهنگساز و یا آواز خواندن. من به او گفتم من می خواستم برای نوشتن اما اگر من یک استراحت خوب من نمی خواهد ذهن به آواز یک شات. شاید رحمان آقا به خاطر آن است که.” او اعتبار رحمان به او اجازه می دهد به بداهه نوازی با آهنگ برای مرحله نشان می دهد, مانند اخیرا در یک Rahman نشان می دهد که در آن او انجام شده با یک نوازنده ساکسیفون.

“Anoop پرسید که آیا ما باید یک krithi (برای ‘Ne Va En Aarumukha…’) و یا ایجاد یک آهنگ جدید از ابتدا. من به او گفتم اجازه نوشتن یک ترانه ما رو دکتر Kritaya به نوشتن تامیل و ترانه سرا Santhosh Varma مالایالامی بخشی که من پس از آن مجموعه به لحن. آن را به خوبی با فیلم Navarathri صحنه. تمام آهنگ ها مشغول به کار ارگانیک با طرح این آهنگ ژل زده با این شرایط است.” یکی دیگر از آهنگ ‘Muthunne Kannukalil…’ یک داستان را به عنوان به خوبی. Shobhana نبود بسیار مشتاق به رقص برای آهنگ به عنوان او مطمئن بود که اگر این امر می تواند مربوط به. “ما می خواستیم این آهنگ به طوری که او موافق…بعد از گوش دادن به آهنگ او انجام داد.”

موسیقی برای ترانه یک تلاش مشترک. Alphons, Anoop و Santhosh Varma هم مشغول به کار بر روی این پروژه در چنای جز ‘Mullapoove…’ آهنگ که تشکیل شده بود تقریبا بلافاصله پس از Alphons شنیده داستان. “کار با هم خوب بود ما تکمیل هر یک از دیگر. آخرین باری که من کار می کرد مثل این بود که برای Vellithira و Jalolsavam. Anoop بسیار باز به پیشنهادات. آنچه باعث می شود من خوشحال ترین است که همه چیز را که تشکیل شده بود برای این فیلم استفاده شد.” بازخورد او را از دیگران در این صنعت خوب بوده است به خصوص که او در تلاش است ژانرهای مختلف — کلاسیک, هیپ هاپ, ملودی و مذهبی مسیحی — به صورت فیلم است.

Alphons نیز آواز برای فیلم ” آه! En Eesa…’ و ‘Mathi Kann Ullathu Chollan…’ آنچه باعث می شود او بیشتر خوشحال در مورد این پروژه این است که او فا KS Chithra به آواز خواندن برای او پس از یک در حالی که. “این در حالی است و خیلی خوب بود برای کار با Chithra chechi آخرین بار بود Jalolsavam.” پروژه بعدی خود را است Bhadran را Joothan که او می گوید و نیز با توجه به او یک فرصت برای سعی کنید متنوع انواع موسیقی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی