Amaravati-Vizag مسافران هم اکنون می توانید کروز ” در راحتی

آندرا پرادش شرکت حمل و نقل جاده (APSRTC) در حال برنامه ریزی برای افزایش اتصال بین Amaravati و ویساکاپاتنام پیشنهاد قانونی و اجرایی پایتخت به ترتیب توسط عامل ولوو اتوبوس تحت نام تجاری “دلفین کروز”.

حدود 16 گونه خدمات می تواند اداره می شود گفت: معاون رئیس و مدیر عامل (VC&MD) Madireddy Pratap.

“شرکت معرفی 22 جدید ولوو اتوبوس که از آن 16 می باشد دلفین کروز و اتوبوس” آقای Pratap روز چهارشنبه گفت:. از RTC در حال برنامه ریزی به رنگ آن اتوبوس با Araku تم Konaseema نارگیل, باغ Kuchipudi و Dhimsa رقص, اشاره, پارچه های Prakasam سد تیروپاتی خداوند Venkateswara و Kanakadurga معابد و دیگر نقاشی به تصویر می کشد سنت و فرهنگ دولت است.

“ما حدود 600 حرکت تابلوهای تبلیغاتی. این شرکت در حال برنامه ریزی برای یک tie-up با شرکت های کوچک و هنرمندان. خیلی زود مسافران می توانید ببینید اتوبوس با, تم,” او گفت:.

این شرکت را یک tie-up با هندو و استفاده از بهترین نقاشی از دانش آموزان ترسیم برای آن مکمل. نقاشی نمایش داده خواهد شد در اتوبوس برای یک سال با نام دانشجو و موسسه آموزشی.

بحث و گفتگو با نمایندگان این روزنامه برگزار شد به تازگی آقای Pratap گفت. از RTC, پیشنهاد برای خرید از 1000 اتوبوس به تقویت سیستم حمل و نقل عمومی.

“پس از بحث در مورد این موضوع با وزیر حمل و نقل با اتوبوس خواهد بود تهیه شده و اداره می شود. ناوگان قدرت خواهد شد و سپس رفتن به 13,000,” او گفت:, و اضافه کرد که RTC شد گذر گاه 65 لاخ مسافران هر روز پوشش عظیم 44 لاخ متر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>