‘شگفت زده شده توسط سرخپوستان’ شور و شوق برای رقص’: آلمانی طراح رقص آندره Koschyk

زمانی که آلمانی طراح رقص آندره Koschyk که می گوید: “شگفت زده شور و شوق مردم برای رقص در هند” ممکن است در سراسر آمده صرفا به عنوان یک ادب نظر پس از دعوت شدن به کشور است. Koschyk است در سه ماه تور هند قطار, رقصنده که بخشی از هند طراح رقص Shiamak داور یک سال گواهینامه دوره. او در ادامه می گویند که او می یابد عشق برای رقص در اینجا بیشتر از آن در است اروپا است. که ستایش بالا آمدن از یک رقاص است که choreographing آموزش و انجام در اروپا برای بیش از دو دهه. “در هند دیدم که رقصندگان قرار داده و بدن خود را قلب و روح را به رقص. این چیزی است که من را با من به خانه برگشت و به دانش آموزان وجود دارد.” آندره در Glitterers – رقص و تناسب اندام استودیو در بنگلور در روز یکشنبه برای یک کارگاه آموزشی شیر رقص و موسیقی و تئاتر. آندره کردم به زمانی که او 15. “در اروپا که بسیار دیر است. افرادی که می خواهید برای تبدیل شدن به حرفه ای, رقصنده شروع به عنوان اوایل به عنوان پنج.”

تحت تاثیر پدرش که یک اوازه خوان جزو دسته خوانندگان او خواستم به عنوان یک خواننده. “دوستان من از من خواست به سعی کنید از رقص شیر… من آن را دوست داشت و آن این است که چگونه آن را آغاز کرد” او می گوید.

آندره آموزش دیده بود در معتبر دورین پرنده کالج هنرهای نمایشی در لندن است. او سپس شروع به کار خود را به عنوان یک خواننده و رقصنده در تئاتر موسیقی که در آن او همچنین در طراحی بسیاری از فیلم های موزیکال در آلمان است.

آندره و همسرش اجرای یک مدرسه رقص در اولم آلمان که در آن آنها همچنین باید یک فنی و حرفه ای دوره تربیت معلم. آندره عضو یاران امپریال جامعه معلمان از رقص و یک معلم خصوصی برای تئاتر مدرن و رقص شیر. او می آموزد که در تابستان مدارس از جمله ISTD مدرسه تابستانی در ایتالیا.

بیشتر از سه ماه اقامت در بمبئی. با وجود این “شلوغ قطار” و “ترافیک دیوانه”, او در بر داشت شهرستان استقبال. “من همچنین با حضور چند هندی رقص کلاسیک را نشان می دهد. حتی اگر این جنبش ها و داستان های پشت سر آنها بودند ناآشنا به من لذت می برد را نشان می دهد.”

Shiamak ابداع کرده است سبک خود را از رقص است که تدریس در این دوره است. از این او می گوید: “این سخت است برای توصیف سبک خود را. آن را قرض عناصر از موسیقی جاز معاصر و… و آنها مرتب کردن بر اساس توام در یک راه خوب است.”

آندره reckons دوره های حرفه ای تسهیل فرصتهای شغلی برای رقصندگان. حتی در اروپا و او می گوید آن است که آسان نیست به یک رقاص حرفه ای است.

“در آلمان به عنوان مثال اگر شما می خواهید به یک حرفه ای در باله, شما باید همه کاره است. بیش از وجود دارد در هر شهر بزرگ دارای یک تئاتر.

شما باید برای نوشتن به آنها و استماع وجود دارد. گاهی اوقات افراد به دنبال یک نوع خاص از رقصنده — قد بلند یا کوتاه — بنابراین شما مناسب نیست. و آن را دشوار است برای به دست آوردن یک قرارداد بلند مدت است.”

آندره می گوید که او نتواند همسر خود را در آلمان و به دنبال به جلو به بازگشت خود را در پایان ماه فوریه. “اما من می خواهم برای آمدن به هند دوباره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>