آمازون نخست تازه واردان: ‘پنگوئن’, ‘7500″ و “پسران بد برای زندگی’

این هفته آمازون نخست تصویری برای اولین بار مشتاقانه در انتظار تامیل فیلم پنگوئن در ژوئن 19. کارگردان debutante Eashvar Karthic و تولید شده توسط Karthik Subbaraj سنگ نیمکت تولیدات و شور Studios, ستاره فیلم Keerthy Suresh در نقش سرب است. این فیلم یک ژیان داستان یک مادر باردار که مجموعه را در یک ماموریت خطرناک به باز کردن رمز و راز برای نجات عزیزان خود را.

دیگر نکات برجسته عبارتند از آمازون اصلی 7500, یک, هیجان انگیز شامل جوزف گوردون-لویت. 7500 داستان یک خلبان (با بازی جوزف) که مبارزه برای حفظ کنترل هواپیمای خود را به عنوان تروریست طوفان کابین خلبان. این فیلم را به صورت دیجیتالی اکران در 19 ژوئن به عنوان به خوبی.

Amazon Prime new arrivals: ‘Penguin’, ‘7500’ and ‘Bad Boys For Life’

در ژوئن 20, پسران بد برای زندگی که به جلو حمل میراث پسران بد حق رای دادن می رسد در زبان انگلیسی و همچنین در منطقه ای از جمله زبان هندی تامیل و تلوگو. نیز وجود دارد مراتی فیلم Prawaas کارگردان Shashank Udapurkar و خوب دروغگو بازیگران Helen Mirren, Ian McKellen, Russell Tovey و جیم کارتر

خلاصه بازی های هفته

پنگوئن (تامیل & تلوگو) – ژوئن 19

Amazon Prime new arrivals: ‘Penguin’, ‘7500’ and ‘Bad Boys For Life’

ریتم منجر به یک زندگی شاد و مورد به فرزند دوم خود را باردار است, صدمه, کابوس که در آن او می بیند یک مرد چتر’ آسیب رساندن به او را از دست داده است. او مجموعه در یک سفر خطرناک همراه با آموزش سگ برای باز کردن اسرار پشت کابوس و برای محافظت از عزیزان خود را.

7500 – ژوئن 19

جوزف گوردون-لویت به تازگی منتشر شده فیلم 7500 یک داستان از یک خلبان است که مبارزه برای حفظ کنترل هواپیمای خود را به عنوان تروریست طوفان کابین خلبان. مهماندار هوا لورا سوزی و خوش آمد مسافران روی عرشه پرواز 7500 از لا به توکیو. همه چیز را به نوبه خود برای بدتر زمانی که یک نیروی فوق العاده آغاز می شود کشتار مردم در هیئت مدیره یکی یکی.

خوب دروغگو – ژوئن 19

Amazon Prime new arrivals: ‘Penguin’, ‘7500’ and ‘Bad Boys For Life’

کمال مرد باهم روی Courtnay مجموعه مناظر خود را در آخرین علامت: به تازگی بیوه بتی McLeish ارزش میلیون ها. اما در این زمان چه باید ساده فریب شدت به موش و گربه بازی با نهایی سهام.

Prawaas (Marathi) – ژوئن 20

Prawaas است که سفر یک زن و شوهر مسن Abhijat Inamdar (Ashok Saraf) و Lata Inamdar (Padmini Kolhapure,). هر فرد دارای یک زمان خاص برای زندگی در این جهان و آن مهم است به درک چگونه زندگی خود را زندگی است.

پسران بد برای زندگی (English, Hindi Tamil Telugu) – ژوئن 21

Amazon Prime new arrivals: ‘Penguin’, ‘7500’ and ‘Bad Boys For Life’

میامی کارآگاه مایک خودشان و مارکوس برنت باید صورت خاموش در برابر یک مادر و پسر جفت از مافیای مواد مخدر که انتقام کینه توز ویران در شهرستان خود را.

LOL: آخرین خنده (فصل 1) – ژوئن 19

Eugenio Derbez چاله ده نفر از بهترین کمدین در مکزیک در برابر یکدیگر در این مرحله نهایی مسابقات. به عنوان ساعت شمارش در این شش ساعته رقابت خود را هدف این است که برای از بین بردن دیگران از خانه با ساخت یکدیگر خنده. آخرین کمدین, که باقی می ماند در خانه بدون خنده برنده جایزه یک میلیون پزو.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>