آمازون نخست تازه واردان این هفته: ‘تنفس: به سایه” و “عسل پسر’

این هفته آمازون نخست تصویری به ارمغان می آورد والاتر از سری اصلی تنفس: به سایه. همه جدید روانی جرم هیجان انگیز می بیند آبیشک باچان را دیجیتال خود را بر روی صفحه نمایش اولین بازی doting پدر در جستجوی دختر گم شده. نشان می دهد نیز می بیند بازگشت Amit Sadh در نقش خود به عنوان بازرس ارشد کبیر Sawant و Nithya منن که باعث می شود او دیجیتال اولین بازی بیش از حد.

نیز وجود دارد که دیجیتال و والاتر از تحسین درام عسل ، نوشته شده توسط Shia LaBeouf, این درام عاطفی است که تاریخ خود را بر اساس تجارب دوران کودکی و رابطه اش با پدرش. این فیلم ستاره Shia LaBeouf, لوکاس هجز و نوح Jupe در سرب.

همچنین در آینده به پلت فرم است supernatural-فیلم ترسناک , فانتزی, جزیره, کارگردان Jeff Wadlow. این Blumhouse نسخه از جزیره فانتزی زیر پنج نفر که بازدید از eponymous جزیره کشف است که رویای خود را توهمات هستند که به زندگی به ارمغان آورد شروع به چرخش به وحشتناک زندگی کابوس. ستاره فیلم Michael Peña, Maggie Q, Lucy Hale, در میان دیگران منجر شود.

Amazon Prime new arrivals this week: ‘Breathe: Into The Shadows’ and ‘Honey Boy’

خلاصه بازی های هفته

تنفس: به سایه – جولای 10

Amazon Prime new arrivals this week: ‘Breathe: Into The Shadows’ and ‘Honey Boy’

6-ساله ربوده شده است توسط یک نقاب مرد مرموز که خواسته های غیر معمول باج. برای نجات دختر خود را از دکتر Avinash Sabharwal باید کسی را بکشند! در ضمن کبیر Spike خود را ادامه می دهد برای پیگیری عدالت در محیط خصمانه از دهلی جرم شعبه دارد. یک جهان پر هرج و مرج از دروغ و فریب و ذهن بازی باز می شود که Kabir داده شده است مسئول این تحقیقات از قتل مرتکب شده Avinash. تا چه حد خواهد Avinash رفتن به پیدا کردن گم شده خود را ،

عسل پسر – جولای 8

Amazon Prime new arrivals this week: ‘Breathe: Into The Shadows’ and ‘Honey Boy’

طرح این داستان حول محور یک بازیگر جوان را طوفانی دوران کودکی و اوایل سال بالغ به عنوان او تلاش برای آشتی با پدر خود و مقابله با سلامت روان خود را.

جزیره فانتزی – جولای 12

هنگامی که مالک و اپراتور لوکس جزیره دعوت مجموعه ای از مهمانان به زندگی خود را بیشتر استادانه درست شده توهمات نسبی در انزوا هرج و مرج به سرعت فرود می آید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>