آمازون نخست تازه واردان این هفته: ‘فرانسه Biriyani’, ‘راه’, ‘فقط رحمت’

این هفته آمازون نخست تصویری به ارمغان می آورد والاتر از کانادا عنوان فرانسوی Biriyani در جولای 24. تولید شده توسط Puneeth Rajkumar و کارگردان Pannaga Bharana فیلم ستاره کرون Sait در سرب در کنار Rangayana Raghu و Sal یوسف در نقش برجسته.

TheAmazon اصلی Jim Gaffigan: رنگ پریده توریستی S1 می آید به پلت فرم شروع جولای 24. نشان می دهد که بر اساس Jim Gaffigan سفر خاطرات به عنوان یک کمدین است که به بررسی مکان های جالب در سراسر جهان است.

ویل اسمیت و طرفداران هم اکنون می توانید لذت بردن از جریان Ang Lee-کارگردانی فیلم Gemini مرد شروع ژوئیه 22. با بازی ویل اسمیت, Mary Elizabeth Winstead, Clive Owen & Benedict Wong فیلم زیر یک سابق هیتمن است که هدفمند توسط یک کلون از خود در حالی که در اجرا از دولت است. این فیلم بسیار مورد ستایش برای آن ستارگان بازیگران و عملکرد از طرفداران و منتقدان به طور یکسان.

همچنین جریان راه بازگشت, ورزشی, درام بر اساس بسکتبال و فقط رحمت یک زندگینامه, درام ایجاد شده توسط فلوریدا دانیل Cretton شروع جولای 20 و 21 جولای بود. بر اساس داستان واقعی از یک فعال فقط رحمت حول یک وکیل برایان استیونسون (Michael B. Jordan) که دفاع غلط را محکوم کرد, در حالی که به چالش کشیدن تعصب در برابر فقرا است.

در ضمن پسر (تلوگو) است که یک دانش آموز داستان در طی آخرین روز مدرسه خود را بالا شروع ژوئیه 22. Lakshya سینها و Sahiti starrer پسر عاشقانه در حماسه کارگردان Amar Viswaraj و تولید شده توسط R. راوی شکار و Amar Viswaraj.

خلاصه بازی های هفته

فرانسه Biriyani (کانادا) – ژوئیه 24

Amazon Prime new arrivals this week: ‘French Biriyani’, ‘The Way Back’, ‘Just Mercy’

سیمون نماینده یک شرکت دارویی از فرانسه و عسگر محلی, خودکار, راننده از Shivajinagar سهم دو روز سفر طولانی در بنگلور. که پیچ خورده سفر با کمدی اشتباهات تغییرات راه آنها نگاه به زندگی است. چه نتایجی از این goofed تا سفر است heartstring از فرانسه Biriyani’. با هر اشتباه ممکن است عنصر اضافه شده توسط سرنوشت آن به ناچار تبدیل به یک دستور غذا برای فاجعه است.

Gemini Man (English, Hindi Tamil Telugu) – جولای 22

Amazon Prime new arrivals this week: ‘French Biriyani’, ‘The Way Back’, ‘Just Mercy’

ویل اسمیت starrer sci-fi action-packed, هیجان انگیز حول یک over-the-hill, هیتمن که چهره خاموش در برابر یک کلون از خودش. به کارگردانی Ang Lee, ستاره فیلم Mary Elizabeth Winstead, Clive Owen & Benedict Wong در نقش برجسته دیگر.

Jim Gaffigan: رنگ پریده توریستی (S1) – ژوئیه 24

در رنگ های توریستی, Gaffigan با قاطعیت می رود که در آن هیچ کمدین قبل از رفته است – در همه جا. دو ساعته ویژه فیلم برداری شد به عنوان بخشی از Gaffigan را رنگ پریده گردشگری جهان, تور, که در آن او سفر جهان–در هر کشور دیدار مردم خوردن مواد غذایی و یادگیری یک کمی در مورد تاریخچه. او سپس تبدیل آن تجربه را به ایستادگی کردن مجموعه ای از تمام مواد جدید و انجام آن را برای محلی و مهاجران قبل از رفتن به یکی دیگر از مقصد و انجام آن را همه را دوباره و دوباره.

راه بازگشت – جولای 20

Amazon Prime new arrivals this week: ‘French Biriyani’, ‘The Way Back’, ‘Just Mercy’

جک کانینگهام در آن مدرسه بسکتبال پدیده که به دور از بازی ندادن آینده خود را. سال بعد وقتی که او با اکراه می پذیرد یک کار مربیگری در مادر آلما, او ممکن است یکی از آخرین شات در رستگاری.

فقط رحمت – جولای 21

مشهور جهان, حقوق مدنی, وکیل مدافع برایان استیونسون با این نسخهها کار به اشتباه محکوم به اعدام زندانی است.

پسر (تلوگو) – جولای 22

Amazon Prime new arrivals this week: ‘French Biriyani’, ‘The Way Back’, ‘Just Mercy’

یک پسر بچه داستان در طی آخرین روز مدرسه خود را بالا. 15-year-old Mahi تجا (Lakshya سینها) مشغول به تحصیل است او کلاس 10. خود را ساده جهان حول محور خود خانه خود را بهترین دوست “Vayu Lenovo’ و اولین له وارنا (Sahiti).

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>