آمازون نخست تازه واردان این هفته: ‘قانون’, فصل 3 ‘به صورت غیابی’ و بیشتر

این هفته آمازون نخست تصویری برای اولین بار از آوردن Kannada movie قانون به طور مستقیم بر روی سرویس در جولای 17. تولید شده توسط Ashwini Puneeth Rajkumar و کارگردان Raghu Samarth حقوقی, درام, ستاره Ragini Chandran در سرب همراه با Mukhyamantri Chandru, Sudharani و Achyuth Kumar, در میان دیگران. طرح حول محور Nandhini یک دانشجوی حقوق که مبارزه برای عدالت پس از یک جنایت وحشتناک.

در جولای 14 می رسد گجراتی, ورزشی, درام, ویژگی گجرات 11, بازیگران دیزی شاه منجر شود. علاوه بر این, تامیل, جرم و جنایت, درام, Magamuni بازیگران آریا Mahima Nambiar و Indhuja Ravichandran نیز می آید در جولای 16.

یک فصل جدید از جرم و جنایت, درام, آمازون سری اصلی غیابی است برای آزادی در ژوئیه 17. در فصل سوم از افراد סמבול-starrer به شرح زیر cliffhanger در فصل 2 پس از Oduwale قاتل کشف شده است آشکار شخصی خیانت به امیلی. اعضای نخست در هند نیز می توانید جدید آمازون سری اصلی El Candidato بازیگران James Purefoy و José María de Tavira در سرب.

نکات برجسته این هفته

قانون (کانادا) – جولای 17

Amazon Prime new arrivals this week: ‘Law’, Season 3 of ‘Absentia’ and more

وجود دارد بی حد و حصر از داستان که شامل جرم و تحقیقات. گاهی اوقات این مورد حتی می شود را رد کرد و با توجه به فقدان شواهد و متهم در حال تنظیم رایگان. اما ‘قانون’ یک تغییر پارادایم از بقیه در این ژانر است. Nandhini یک دانشجوی حقوق که در یک وضعیت مخاطره آمیز مبارزه برای عدالت پس از یک جنایت وحشتناک.

گجرات 11 (Gujarati) جولای 14

Amazon Prime new arrivals this week: ‘Law’, Season 3 of ‘Absentia’ and more

گجرات 11 داستان از یک بازیکن فوتبال Divya که طول می کشد تا چالش آموزش کودک صفحه اصلی پسران برای دولت در سطح مسابقات فوتبال.

Magamuni (تامیل) – جولای 16

داستان حول محور دو از هم جدا برادران که در نهایت در موقعیت های تهدید کننده زندگی. چگونه زندگی خود را قطع و چه اتفاقی می افتد ؟

El Candidato (فصل 1) – جولای 17

تازه کار CIA زمینه عمل ایزابل آلفارو با این نسخهها کار در کنار بدنام سیا افسانه Wayne ادیسون برای پایین آوردن رافائل باتیستا مکزیک ترین باطل و درخشان مواد مخدر. ماموریت خود را به ارمغان می آورد او را به جنگ با ادواردو Yzaguirre او دوست پسر سابق و شهردار فعلی شهر مکزیک تمیزترین و الهام بخش ترین سیاستمدار در کشور است.

غیابی (فصل 3) – 17 جولای

Amazon Prime new arrivals this week: ‘Law’, Season 3 of ‘Absentia’ and more

پس از اعلام شدن مرده به صورت غیابی یک مامور اف بی آی باید اصلاح خود و خانواده و هویت و بی گناهی که او خودش را می یابد نخست مشکوک در یک رشته از قتل است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>