آمازون نخست تازه واردان این هفته: ‘تاكنون بروکلین’, ‘Ramy’ فصل 2

ادوارد نورتون اقتباس از جرم و جنایت و رمان رمز و راز تاكنون بروکلین می آید به پلت فرم این هفته است. ستاره فیلم بروس ویلیس, Gugu Mbatha-Raw, Bobby Cannavale, Cherry Jones, الک بالدوین و ویلم دافو و بر اساس نویسنده جاناتان Lethem را در سال 1999 رمان به همین نام است. داستان تواریخ زندگی یک کارآگاه عجیب و غریب لیونل پست دوستان خود را از مرگ.

یک فصل جدید از منكر می رسد به عنوان کمدین مشهور Ramy یوسف به ارمغان می آورد یک فصل جدید از سری برنده جایزه پر از شوخ طبعی تیره در بهترین حالت آن است. برای کودکان و نوجوانان انیمیشن همهجانبه موسیقی Amazon Original Series پیت گربه نیز می آید به جریان سایت.

 

خلاصه بازی های هفته

تاكنون بروکلین – ژوئن 26

Amazon Prime new arrivals this week: ‘Motherless Brooklyn’, ‘Ramy’ Season 2

تاكنون بروکلین 2019 آمریکا neo-noir جرم فیلم نوشته شده است تولید شده و کارگردانی ادوارد نورتون, بر اساس سال 1999 رمان به همین نام توسط جاناتان Lethem. در 1950s نیویورک تنها کارآگاه خصوصی مبتلا به سندرم تورت سرمایه گذاری برای حل قتل مربی خود ،

Ramy فصل 2 – ژوئن 25

Amazon Prime new arrivals this week: ‘Motherless Brooklyn’, ‘Ramy’ Season 2

Ramy آمریکایی کمدی-درام سری که حول محور Ramy یک پسر مصری مهاجر در نیوجرسی که شروع یک سفر معنوی تقسیم بین جامعه خود خدا و دوستان که دیدن امکانات بی پایان.

پیت گربه S2A (کودکان و نوجوانان) – ژوئن 26

بر اساس پرفروش ترین کتاب های کودکان توسط نویسنده James Dean, ‘پیت گربه’ سرگرم کننده و موسیقی رانده سری مورد کاوش جهان را به خود و تلاش چیزهای جدید; هل دادن مرزهای در حالی که هوشمند بودن پذیرش و خوش بینانه است.

همچنین بخوانید: دریافت اولین روز اولین نمایش’ خبرنامه هفتگی ما از دنیای سینما در صندوق پستی خود را. شما می توانید اشتراک به صورت رایگان در اینجا

به زودی

Sufiyum Sujatayam —جولای 3

Sujata است در عشق با او همسایه صوفی کشیش اما او پدر خود ازدواج به خوبی انجام دهید-به توانیر در دبی. ده سال گذشت و او فکر می کند که او را به سمت چپ که در گذشته او تا این که یک روز او می شود یک تماس. شوهرش Rajeev تصمیم به بازگرداندن او به روستا. آنچه در زیر فرم چلیپا مالایایی موسیقی عاشقانه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>