آمازون نخست تصویری معرفی ‘پروفایل’ گزینه شبیه به Netflix

آمازون نخست تصویری است از رفتن به OTT سیستم عامل در زمان های اخیر از قرنطینه و خود انزوا به خصوص در هند که در آن بسیاری از هندی و دیگر منطقه ای فیلم و بلافاصله پیدا کردن حضور هفته پس از انتشار در تئاتر.

اما یک گله از کاربران همواره با این پلت فرم است که عدم جداگانه ‘مشخصات’ گزینه های مختلف برای بینندگان: چیزی که از Netflix و تازه معرفی شده دیزنی به همراه ارائه شده به مصرف کنندگان است.

در حال حاضر در پی شیوع کروناویروس و چند نفر از اعضای خانواده binge-مشاهده روی همین حساب آمازون نخست تصویری است در نهایت تصمیم به معرفی پروفایل های متعدد از گزینه است که اجازه می دهد تا مردم خود را جدا دیده بان تاریخ, توصیه های پیشرفت در یک نمایش/ فیلم و همچنین به عنوان یک لیست سازمان دیده بان. این گزینه می تواند دیده می شود در بالا سمت راست گوشه صفحه.

تا شش پروفایل ها را می توان ایجاد شده در مقایسه با Netflix را در پنج گزینه های رنگ مشخصات است که در حال حاضر به عنوان به خوبی. جدید پروفایل ها را می توان حذف به عنوان به خوبی و آنها را به رنگ آواتار برای شناسایی بین آنها است.

آمازون اعلام کرده است که نخست تصویری پروفیل در حال حاضر در دسترس در کشور می شود. در هند, نخست تصویری بوده و کاملا مقرون به صرفه در 999 تومان در سال است اما در کشورهای دیگر مانند ایالات متحده که در آن حدود 120 دلار هزینه یک سال این می آید به عنوان یک خوش آمدید برای کاربران مختلف در یک خانوار برای مدیریت خود را سازمان دیده بان پروفایل.

آمازون نخست تصویری پروفیل ایجاد می شود و موفق در انتخاب دستگاه های: آندروید و دستگاه های iOS, آتش, قرص های نخست برنامه های ویدئویی بر روی آتش تلویزیون (هند-تنها) Chromecast را انتخاب کنید اپل تلویزیون و در مرورگرهای همه جا. این گزینه در دسترس نیست در آتش تلویزیون در صفحه اصلی الکسا دستگاه های با صفحه نمایش و آتش Gen 9 یا زیر قرص.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید