اصلاح اصلاحات ارضی عمل: مجموعه ای از کتاب برنامه ریزی

دولت گسترده ای تحریک شده و برنامه ریزی شده در برابر اخیر اصلاحات به زمین اصلاحات قانون سال 1961 که هموار راه را برای خرید مستقیم از زمین های کشاورزی از کشاورزان غیر كشاورزان.

کشاورزان در سراسر کشور برگزار خواهد شد یک سری از کتاب خیره ژوئن 23 و مستلزم gheraoing منطقه-در-شارژ وزیران پس از تظاهرات در مقابل منازل محلی MLAs. تحریک طرح همچنین شامل تخمگذار محاصره محل اقامت وزیر در بنگلور در ژوئن 29.

این اعلام شد کارناتاکا دولت نیشکر کشتکار انجمن رئیس جمهور Kurubur Shanthakumar در اینجا در روز دوشنبه. او به دادگاه تجدید نظر به کشاورزان متعلق به سازمانهای مختلف دست به دست هم داده و با حمایت از اضطراب و گفت: اصلاحات به اصلاحات ارضی عمل خواهد از این جامعه کشاورزی.

او گفت: هر دو مرکزی و دولت های ایالتی “تبدیل شده اند در خدمت به صنعتگران و شرکت های بزرگ لابی و تصویب قوانینی که به نفع آنها در حالی که نادیده گرفتن کشاورزان”.

سوال منطقی برای کاهش هنجارهای برای خرید اراضی کشاورزی غیر كشاورزان آقای Shanthakumar گفت: از همان منطق بی حد و حصر افراد نیز باید به عنوان منصوب پزشکان و مهندسین.

در پاسخ به اظهارات وزرای مختلف که بیش از 2.4 لاخ هکتار از زمین های کشاورزی تبدیل شده بود به صورت غیر کشاورزی هدف در طول چند دهه گذشته گفت: تعهد بود در این دولت برای رفع مسئولیت در کسانی که به مجاز تبدیل. “اگر این قانون شکسته شده است و سپس گناه باید تحت تعقیب قرار گیرند اما به جای آنها سرنگونی عمل اصلی و هموار کردن راه برای فروش زمین های کشاورزی.”

انجمن دفتر حامل گفت: در زمانی که این کشور به وضعیتی وخیم تحت COVID-19 و کشاورزی فعالیت بیش از حد تحت تاثیر قرار شده است دولت باید اقدامات خود را برای تقویت دست بخش های آسیب پذیر از جمله کشاورزان است. اما آن را تا به حال به تصویب یک سری از اصلاحات تقویت این دست از شرکت ها در حالی که تضعیف کشاورزان آنها اشاره کرد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>