امریکا هند را دوست دارد می گوید: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بعد از مودی روز استقلال ایالات متحده با سلام

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از ایالات متحده ارسال یک پیام همبستگی با هند در طول تعطیلات آخر هفته. سخن گفتن از رئیس جمهور آمریکا صادر شد رسمی خود را در حساب های رسانه های اجتماعی پس از نارندرا نخست وزیر خواست او را در 244th روز استقلال ایالات متحده است.

همچنین بخوانید: در Rushmore دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید معترضان به دنبال ‘بدنام’ قهرمانان

“با تشکر از شما دوست من. امریکا هند را دوست دارد” گفت: رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. به نظر آمد و به زودی پس از هند به رهبری نارندرا آرزو ایالات متحده به مناسبت 4 جولای روز استقلال جشن.

در پیام خود به مناسبت آقای مودی گفت: به عنوان “بزرگترین دموکراسی” جهان هر دو کشور هند و آمریکا گرامی “آزادی و انسان سازمانی”.

هند اعتراض به ویزای جدید سیاست از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که به احتمال زیاد به کاهش تعداد سرخپوستان پیوستن تخصصی و یا آن را مربوط به مشاغل در ایالات متحده آمریکا است که در عین حال به آدرس هند درخواست قابل توجهی در شیوه ای.

اما زمان این پیام از روز شنبه نشان می دهد که رهبر ایالات متحده متصل است به منطقه جنوب آسیا که در چین و هند نیروهای در حال مقابله با یکدیگر در نزدیکی شرق لاداخ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>