قانونگذاران آمریکایی به دنبال تضمین شفافیت در ایالات متحده آمریکا-طالبان صلح

نزدیک به دو دوجین قانونگذاران آمریکایی به دنبال اطمینان و شفافیت قبل از امضای توافقنامه صلح بین امریکا و طالبان در دوحه در روز شنبه برای پایان دادن به جنگ در افغانستان اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به ایجاد یک تعهد است که جسور امریکا دشمنان و تضعیف متحدان آن است.

ایالات متحده تنظیم شده است به امضاء تاریخی توافق صلح با طالبان در روز شنبه ارائه شده است که یک هفته کاهش خشونت در سراسر جنگ زده افغانستان نگه می دارد.

طالبان نیز تایید کرد این طرح به امضای قرارداد صلح که روز است.

در نامه ای به وزیر امور خارجه مایک Pompeo و وزیر دفاع این کنگره در روز پنج شنبه به نام برای prioritisation آمریکا امنیت ایالات متحده آمریکا به دنبال یک توافق صلح با طالبان.

تاریخ فوریه 27, نامه ای خواستار شفافیت و تاکید بر اهمیت نگه داشتن ایالات متحده امن است.

علاوه بر آن به تشریح نیاز به امنیت خاصی تعهدات از جمله این که هیچ توافقی بین آمریکا و طالبان خواهد بود و نه حاوی راز ضمایم و یا جانبی می پردازد.

نمایندگان مجلس همچنین خواستار آن است که وجود خواهد داشت هیچ اطلاعاتی به اشتراک گذاری و یا “مبارزه مشترک با تروریزم” در مرکز تاسیس با طالبان.

“ما نگرانی های جدی در مورد گزارش می دهد که ایالات متحده در حال آماده سازی برای امضای یک توافق با طالبان تروریست ها که harboured القاعده قبل و بعد از حملات 9/11. رئیس جمهور تهمت دارای یک پیشینه ثابت از قرار دادن امریکا امنیت و اطمینان در کشور ما باقی می ماند و از بد پردازد که کمک دشمنان ما” نامه گفت.

“در همراهی با این سیاست ما به دنبال اطمینان است که شما نمی خواهد جایی امنیت مردم آمریکا به دست طالبان و تضعیف ما متحد دولت فعلی افغانستان” به آن اضافه شده است.

در این نامه نمایندگان مجلس به دنبال اطمینان داد که هر گونه معامله بین آمریکا و طالبان خواهد بود و شامل هر راز ضمایم و یا طرف معاملات و این دولت نمی خواهد قرار داده و امنیت آمریکا در خطر وانمود که توسط طالبان بود قابل اعتماد ضد تروریسم شریک است.

این نامه گفت: تصمیم گیری در مورد نیروهای نظامی ایالات متحده سطوح در افغانستان باید بر اساس ایالات متحده آمریکا امنیت ملی مورد نیاز از شرایط مشخص بر روی زمین است.

“هر گونه توافق باید حاوی یک تعهد کامل آمریکا و خروج در این نقطه است. چنین تعهد خواهد جسور امریکا دشمنان و تضعیف متحدان ما از جمله دولت افغانستان” به قانونگذاران گفت.

“هر گونه معامله با طالبان را شامل می شود نیاز است که طالبان به نوبه خود بیش از همه رهبران القاعده و فعالان که در حال حاضر پنهان شده در پایگاه های طالبان. وجود خواهد داشت هیچ ناهموار و یا زودرس آزادی زندانیان طالبان” این کنگره اضافه شده است.

آنها همچنین به دنبال اطمینان داد که زمان تحریم و نامگذاریهای علیه القاعده متحد شبکه حقانی را در محل باقی می ماند بدون در نظر گرفتن هر گونه معامله با طالبان.

“رئیس جمهور تهمت گرفته شده بسیار مهم عمل به نگه داشتن ملت ما امن از جمله از بین بردن جهان, خطرناک ترین تروریست ها و از بین بردن داعش خلافت. او می داند که یک توافق بد زمانی که او می بیند. ما مصرانه از شما را به ارتکاب امریکا به یک معامله خطرناک با طالبان که رها رئیس جمهور را پیگیری ثبت تقویت امریکا و قرار دادن ما امنیت و منافع اول” قانونگذاران گفت.

طالبان یک گروه تروریستی است که جشن حملات انتحاری آنها ادعا.

Haibatullah Akhundzada کلی رهبر طالبان قربانی پسر خود را در یک بمب گذاری انتحاری در سال 2017. Akhundzada بالا معاون Sirajuddin حقانی اجرا می شود یک شبکه است که دارای تخصص در ویرانگر بمب گذاری های انتحاری از جمله برخی از فجیع ترین حملات در تاریخ جنگ نامه است.

“مردم آمریکا نمی تواند با تکیه بر این تروریست ها برای حفاظت از امنیت خود” آن اشاره کرد.

رعایت که طالبان نیز تا به حال سابقه استخراج امتیازات در ازای اطمینان کاذب به قانونگذاران گفت که آنها را قبول چیزی کمتر از یک مقیاس کامل آمریکا خروج از افغانستان را به عنوان آنها به دنبال ایجاد خود توتالیتر “امارات اسلامی”.

“ما خروج خواهد و سپس اجازه می دهد گروه های تروریستی در افغانستان به رشد قوی تر و ایجاد پناهگاه های امن که از آن به طرح حملات بر علیه ما. هر وعده طالبان ممکن است ساخته شده به ایالات متحده مربوط به مبارزه با تروریسم نمی توان اعتماد کرد نه به خاطر این است که یک متحد القاعده” کنگره گفت.

اگر مواد اولیه طالبان و مقابله تصویب شده در ماه سپتامبر به عنوان اصل برنامه ریزی شده و یکی از فعالان القاعده در افغانستان Asim عمر خواهد به احتمال زیاد هنوز هم زنده است, نامه است.

“عمر تهدید امریکا و پاسخ به طور مستقیم به القاعده رهبر Ayman al Zawahiri. او خوست در یک مشترک آمریکا و افغانستان حمله طالبان دژ در ماه سپتامبر رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن به حالت تعلیق مذاکرات با طالبان.

“این است که درک ما را که در جریان مقابله با چنین حملات هستند وقوع این معنی است که اگر عمر تا به حال جان سالم به در چند ماه دیگر او را در خارج از امریکا را در رسیدن به” آن اضافه شده است.

توافق زده در مذاکرات میان آمریکا و طالبان اگر حفظ ممکن است امن توافقی است که منجر به خروج نیروهای آمریکایی از افغانستان تحقق یک وعده انتخاباتی رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

ما در حال حاضر بنا به گزارش ها کمتر از 14 ، 000 سرباز در افغانستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>