در میان Coronavirus مستند نیویورک گیتار در جشنواره لندن رویال آلبرت هال به صورت زنده از

از زمان آغاز آن در سال 1999 این دوسالانه-تبدیل-جشنواره سالانه برگزار شده است در برخی از شهر نیویورک مکان های نمادین ترین و میزبانی برخی از نمادین استعداد از جمله جایزه گرمی-برندگان. این جشنواره تغییر کرده است به آن مرحله از امثال موزه متروپولیتن برای یوتیوب.

آن آغاز و در مارس 4 و می رود تا مارس 15, با یک ترکیب که شامل Candian خواننده-ترانه سرا-نوازنده گیتار و بانجو بازیکن Kaia Kater; برنده جایزه گرمی, بانجو, گیتار, استخوان, نی لبک و سازدهنی بازیکن Dom Flemons; و احترام آهنگساز و گیتاریست بدون مرز بنیانگذار لایحه Frisell, در میان دیگران. این NYGF2020 آنلاین سری است با عنوان ” کشیش Gary Davis: در جستجوی خیابان هارلم خواننده و تمام اجراها در اکتشاف بصری به چالش کشیده نوازنده را امضا می کند. چک کردن وب سایت برای برنامه.

Amid Coronavirus lockdown, New York Guitar Festival and London’s Royal Albert Hall go live

بین المللی عاشق خواننده و ترانه سرا در جریان بوده است زندگی می کنند در Facebook صفحه هر پنج شنبه گذشته شش هفته یا بیشتر معمولا فقط با یک گیتار یا پیانو برای شرکت. او در ماه مارس با یک پوشش از Guns N Roses’ ‘صبر’ و برخی از پیشنهادات در مورد COVID-تکیه, کمک های مالی و جریان بوده است ثابت بوده است.

بیشتر از زندگی را پوشش می دهد از ویژگی های, از جمله کسانی که درخواست هزاران نفر از نظرات که همواره پور در. آنچه باقی می ماند ثابت هستند آرامش بخش و نشاط بخشی, تم که بخواهد او را به چوب با خود آرامش و لبخند و نور خورشید که سیل آپارتمان او در هر نسخه در هر پنج شنبه بعد از ظهر.

این برجسته برگزاری کنسرت در, South Kensigton, London دوست دارد به یاد کسانی که بازدید از آن وب سایت است که آن را دیده است و هر دو بار خوب و بد برای 150 سال است. پس از آن تعجب آور – اگر قابل توجه – که آن را نگه داشته است که نشان می دهد جریان از طریق یک جهانی همه گیر نیز هست.

Amid Coronavirus lockdown, New York Guitar Festival and London’s Royal Albert Hall go live

جریان آن سری #RoyalAlbertHome تاکنون برجسته انگلستان پیانیست, اشلی, هنری, حداقل الکترونیکی-عامیانه-جاز artiste سوفی گرسنگی و سلطنتی کرال Soicety, در میان دیگران. آینده performerances شامل معاصر خواننده عامیانه کیت اصطبل نام دیگر این کیت در مارس 5 و بازیگر Samuel West خواندن پل Jenning را بزرگ ژله لندن در مارس 9. Al l زمانبندی در BST ذکر شده در وب سایت.

ما خیلی دوست دارم به می دانم که چگونه شما مشغول نگه داشتن در خانه. به ما بگویید که شما در حال گوش دادن به در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>