در میان coronavirus تهدید مشعل المپیک روشن است

مشعل المپیک برای سال 2020 توکیو بازی روشن شد در باستانی المپیا در روز پنج شنبه در میان بی سابقه بهداشت مستند یونان ثبت نام اولین مرگ ناشی از کوروناویروس.

با تماشاگران ممنوع, یک بازیگر در لباس پوشیدن به عنوان یک باستان یونانی priestess بالا روشن شعله با استفاده از اشعه خورشید منعکس شده از یک آینه مقعر راه اندازی یک هفته رله مشعل در یونان قبل از شعله است دست به توکیو برگزارکنندگان در 19 مارس ،

شعله های ‘امید’

“امروز آغاز سفر مشعل المپیک به ژاپن گفت:” کمیته بین المللی المپیک (IOC) رئیس جمهور توماس باخ. “هنگامی که شعله بازگشت به توکیو پس از سال 56 و امیدوارم نور راه در سراسر کشور,” او گفت:.

ژاپن آخرین میزبانی بازی های المپیک تابستانی — همچنین در توکیو در سال 1964.

در حال حاضر از آن به دنبال استفاده از بازی های المپیک 2020 به جهان نشان می دهد آن را به دست آورد آن استعداد خلاق و نوآورانه انرژی بلکه به عنوان وسیله ای برای برجسته بازسازی پس از سال 2011 زلزله و سونامی در فوکوشیما.

“ژاپن را نشان می دهد آن زمین شکستن نوآوری و بی حد و حصر انرژی خلاق با توجه به توسعه پایدار, تکنولوژی و انسان محور رشد” باخ گفت. “بازی های المپیک… دوباره خواهد بود نمادی از امید و اعتماد به نفس برای تمام مردم ژاپن.”

اما با کروناویروس باعث ویرانی در جهان ورزش, شک و تردید به طور فزاینده ای مطرح شده که آیا بازی های المپیک برگزار می شود به عنوان برنامه ریزی شده از تاریخ 24 ژوئیه تا اوت 9.

برگزارکنندگان باید اصرار داشت که بازی را پیش بروید به عنوان برنامه ریزی شده و کمیته بین المللی المپیک گفت: هنوز رتبهدهی نشده است هر گونه صحبت از لغو و یا به تعویق افتادن. کمیته بین المللی المپیک گفته است: “هماهنگی نزدیک با سازمان بهداشت جهانی که در حال حاضر رسما طبقه بندی شده شیوع بیماری به عنوان یک بیماری همه گیر.

رله مشعل در یونان برنامه ریزی شده است برای عبور از 37 شهرستانها و 15 سایت های باستان شناسی پوشش 3,500 متر و 842 مایل دریایی و انجام خواهد شد توسط 600 دونده.

هیدروژن است که قدرت مشعل المپیک خواهد بود تولید شده در شهر Namia در فوکوشیما یکی از بدترین مناطق آسیب دیده گفت: Toshiaki اندو اقدام رئیس جمهور از توکیو 2020 کمیته سازماندهی. و مشعل شده است تا حدی تولید شده از آلومینیوم بازیافت شده در اصل مورد استفاده برای ساخت مسکن موقت واحد پس از زلزله, او گفت:.

یونانی تیراندازی المپیک قهرمان آنا Korakaki اولیه مشعل دار اولین بار یک زن انتخاب شده برای نقش. او به دنبال داشت میزوکی Noguchi, طلا, مدال زنان ماراتن در 2004 آتن و المپیک است.

بازیگر هالیوود, Gerard Butler خواهد بود در میان دوندگان هنگامی که رله مشعل می رسد اسپارت.

درهای بسته

در این مراسم برگزار شد بدون تماشاگر پس از ده ها تن از مردم آزمایش مثبت برای COVID-19 در مرزهای غربی پلوپونز. تا 12,000 حد انتظار بوده است تا راه خود را به المپیا که در آن بازی باستانی برگزار شد.

تنها 100 معتبر مهمانان از کمیته بین المللی المپیک و توکیو 2020 کمیته سازماندهی در مقایسه با 700 در ابتدا مجاز بودند برای حضور در روز پنج شنبه در این مراسم است.

لباس تمرین روز چهارشنبه نیز بسته به مکان و شام و گالاس مرتب برای مشعل روشنایی شده اند scrapped. تنها سنت است که در سال 1984 زمانی که یونانی پا از رله مشعل رها شده بود در اعتراض یونانی برگزارکنندگان در برابر آنچه که آنها را دیدم به عنوان تجاری لس آنجلس بازی های المپیک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>