در میان COVID-19 تهدید Odisha مرد پیوست با خانواده پس از 9 سال

تهدید COVID-19 پیوست یک قبیله ای جوانان Odisha را Nabarangpur منطقه با خانواده خود پس از فاصله نه سال حتی به فکر خانواده که بچه فوت کرده است.

Bhuben ماجهی, 27 در گجرات و با این نسخهها کار در یک رنگ واحد تولیدی در احمدآباد. پدرش Amruta ماجهی مادر Dhanabali ماجهی و برادر بزرگتر همچنان به زندگی در خانه خود را در Dalabeda ایجاد کرد تحت Chandahandi جلوگیری از Nabarangpur منطقه.

در سال 2011 در سن مناقصه از 17 سال با آموزش و پرورش تنها تا کلاس چهارم آقای Bhuben مهاجرت به گجرات در جستجوی اشتغال است. پس از آن او تا به حال ساخته شده است هر گونه تماس با خانواده یا بستگان در Odisha. مشکوک است که او ممکن درگذشت جایی Bhuben پدر و مادر تا به حال حتی انجام مراسم تشییع جنازه او.

به تازگی در میان ادامه COVID-19 مستند به عنوان آقای Bhuben نگران کردم پس از شرکت خود را تعطیل او از بازگشت به خانه. اما او قادر به ثبت نام با Odisha دولت در پورتال به عنوان او نیست که هر سند برای اثبات که او از Odisha. او پس از آن موفق به تماس با Nabarangpur را Lok سبها MP رامش ماجهی درخواست او برای کمک به.

MP منتقل اطلاعات در مورد آقای Bhuben به برخی از رهبران محلی و یک روزنامه نگار به نام محمد حسین از Chandahandi بلوک. آقای Bhuben شد و سپس متصل به خانواده اش در Dalabeda villlage از طریق تماس تصویری. “اشک سرازیر شد از چشم ما. من قادر به ارزیابی این که آیا آن را به خاطر غم و اندوه و یا شادی” گفت: آقای Bhuben زمانی که تماس بیش از تلفن.

اما آقای Bhuben تصمیم به صبر برای چند ماه قبل از بازگشت به خانه. خود شرکت بازگشایی شد و او نمی خواهید به خطر آلوده شدن توسط سفر از گجرات به Odisha. “من هنوز داده می شود هر چیزی را به من پدر و مادر و یا خانواده است. بنابراین من نمی خواهم به عقب بر گردیم به آنها را با احتمال عفونت” او گفت:.

“پس از رسیدن به گجرات در سال 2011 من تا به حال از دست من کیسه که شامل تمام اسناد و مدارک و تلفن. من به یاد داشته باشید هر گونه شماره تلفن و قادر به نوشتن یک نامه به, صفحه اصلی,” او گفت:.

آقای Bhuben و پدر و مادر خود منتظر پایان COVID-19 pandemic, به طوری که آنها را متحد دوباره. آقای Bhuben امیدوار است که با او ازدواج خواهد شد زمانی که او را به بازگشت به خود را ایجاد کرد. “من مطمئنا به کودکان است که آنها نمی باید تکرار اشتباه است که من ساخته شده و فرار از خانه و ترک نگرانی پدر و مادر, پشت,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>