در میان فقیر نشان دادن تهمت جایگزین مبارزات انتخاباتی رئیس

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تکان داد تا در مبارزات انتخاباتی خود را با کارکنان در میان غرق شدن نظرسنجی اعداد کمتر از چهار ماه قبل از انتخابات جایگزین مدیر کمپین براد Parscale با جانباز ایران عمل لایحه Stepien.

“من خوشحال هستم که اعلام کند که لایحه Stepien ترویج شده است به نقش مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین” آقای ترامپ گفت: در Facebook. “براد Parscale است که با من برای یک زمان بسیار طولانی است و رهبری ما فوق العاده ای دیجیتال و داده های استراتژی باقی خواهد ماند که در نقش, در حالی که یک مشاور ارشد به کمپین.”

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و آقای Parscale رابطه تا به حال شده است به طور فزاینده ای تیره و تار با رئیس جمهور اذیت تبلیغات آقای Parscale تا به حال به دست آورد در نقش. اما نی نهایی به نظر می رسد به یک Tulsa, اوکلاهما, تجمع در ماه گذشته به خود جلب کرد که به طور غیر منتظره ای کم جمعیت در حدود 6,200 مردم بعد از آقای Parscale بود bragged که بیش از یک میلیون نفر درخواست کرده بود بلیط. رئیس جمهور خشمگین بود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>