ستاره بالیوود آمیتا باچان در روز شنبه به شدت مورد انتقاد قرار برای یکی از توییت خود که ادعا ارتعاشات از کف زدن باد صدف حلزونی پوسته به عنوان بخشی از روز یکشنبه Janata مقررات منع رفت و آمد را کاهش داده و یا نابود coronavirus قدرت آن را به عنوان ‘amavasya’, تاریک ترین روز از ماه است.

باچان را توییت می آید در پی چندین مشابه جعلی اخبار برداشت غلطی نخست وزیر نارندرا مودی درخواست تجدید نظر از کف زدن و clanging, صفحات به قدردانی برای کسانی که به ارائه خدمات ضروری در طول این بهداشت جهانی بحران.

77-در سال بازیگر به توییتر گرفت و در یک صدای جیر جیر که در حال حاضر حذف شده است مینویسد: “نظر داده شده: 5 ساعت, 22nd May, ‘amavasya’, تاریک ترین روز از ماه; ویروس ها و باکتری ها نیروی شیطانی در حداکثر پتانسیل و قدرت! کف زدن shankh ارتعاشات را کاهش دهد/ از بین بردن ویروس قدرت Moon عبور جدید ‘nakshatra’ Revati. تجمعی لرزش betters گردش خون است.”

باچان نوشته شده جیر همراه با تصویر خود را که تا به حال سه علامت سوال نوشته شده روی آن منجر به بسیاری از به تعجب می کنم اگر بازیگر شد, های خود را, نظر یا سوال تئوری شناور در رسانه های اجتماعی.

با این حال خود را صدای جیر جیر بود با انتقاد به عنوان شهروندان ناودان او برای به tweeting چیزی بود که نه واقعی.

ترانه سرا Arsalan Grover در میان آنهایی که برای اولین بار به اسلم باچان نوشتن است که بازیگر باید تر بوده ایم مسئول در یک زمان مثل این. “شرم آور خرافات تبلیغاتی که از یک فرد با چنین بزرگ برسد. و ما آموخته اند به اجازه رفتن از ‘besharmi’ (وقاحت) بسیاری از ما در وبلاگ, اما این بیش از حد خطرناک است. هند زندگی می کند در معرض خطر هستند در اینجا و شما نیاز به بیشتر مسئول” استیفن گراور توییتی.

باچان یکی از فعال ترین و به دنبال آن افراد در رسانه های اجتماعی. پیروان خود را بر روی تعداد توییتر به تنهایی می ایستد در یک متناوب 40.5 میلیون.

باچان را صدای جیر جیر نیز ناودان توسط بسیاری از روزنامه نگاران و وکلا و فعالان سیاسی که خواست مردم را به “جرم گزارش صدای جیر جیر” به طوری که آن را گرفته شده توسط سایت میکروبلاگینگ برای گسترش اطلاعات غلط.

به تازگی در توییتر حذف یک ویدیو آپلود شده توسط بازیگر-تبدیل-سیاستمدار Rajinikanth که ادعا 14 ساعت پنجره از کل اجتماعی فاصله به توصیه PM لازم بود برای جلوگیری از گسترش ویروس.

این تصویری بود که بنا به گزارش ها پایین کشیده آن را به عنوان نقض توییتر قوانین بر اطلاعات غلط.

با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت تعداد کل تایید coronavirus موارد در کشور افزایش یافت به 415 روز دوشنبه. هفت نفر کشته شده بود تا شنبه شب به علت ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی