آمیتا باچان شاخه برای ” KBC ‘ در طول مستند: ‘کافی احتیاط در نظر گرفته شد’

Megastar آمیتا باچان در روز چهارشنبه گفت که او برای “پیام های اجتماعی” ویدئوها و همچنین پخش وله های خود را نشان می دهد “Kaun Banega Crorepati” پس از حصول اطمینان از اقدامات احتیاطی لازم را در جای خود.

در یک پست در وبلاگ رسمی این 77 ساله جانباز گفت: تمام کلیپ های ویدئویی به ضرب گلوله کشته شدند فقط در یک روز.

“بله من کار می کرد. یه مشکل که با نگه داشتن آن به خود را پس از آن. سر در گم اگر شما بریزید و آن را در اینجا در این قفل شده است و در وضعیت. کافی احتیاط به همان اندازه که می تواند گرفته شده بود گرفته شده است. و آنچه که برنامه ریزی شده بود برای دو روز به پایان رسید در یک روز. شروع 6 بعد از ظهر پایان دادن به یک کوتاه در حالی که در حال حاضر” باچان نوشت.

این بازیگر گفت: “پیام های اجتماعی” تصویری از مقامات ساخته شد به اذعان بهداشت و درمان کارگران او به عنوان “فرشتگان سفید” در زمینه مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“دادن اعتبار به آنها که تحویل آنها که کار پشتکار بنابراین من و شما می توانید خواب در صلح است. شخصی gratifications به بسیاری از که بپرسم. و سپس ” KBC ‘ شمع و چند. در تمام حدود 10 تا 12 ویدئوها و سپس ساعت ضبط صدا نیز برای همین,” او اضافه شده است.

دوازدهم فصل از محبوب نشان می دهد بازی به میزبانی باچان ساخته شده است که خود روند انتخاب به طور کامل دیجیتال در میان coronavirus بیماری همه گیر.

او همچنین خطاب به گمانه زنی که چگونه این تیم انجام خواهد شد نشان می دهد در زمان بیماری همه گیر کوروناویروس.

“شده اند وجود دارد هیچ پاسخ قطعی برای آن است. اما این سازمان امیدوار است به خوبی و بنابراین” این بازیگر اضافه شده است.

برای این فصل ثبت نام, تبلیغی, باچان به حال شات تصویری از خانه خود را از راه دور به کارگردانی “Dangal” helmer Nitesh Tiwari.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>