آمیتا باچان با تشکر از طرفداران برای نماز yagna برگزار شد در اوجائین برای خانواده را بهبود

آمیتا باچان در یکشنبه تشکر تحسین خود را برای نماز خود را و نگرانی برای او و اعضای خانواده اش از جمله Abhishek Bachchan, Aishwarya Rai Bachchan و Aaradhya باچان که تمام آزمایش مثبت برای COVID-19.

آمیتا و آبیشک نشان داد تشخیص آنها در توییتر در روز شنبه گفت: آنها در جداسازی بخش Nanavati بیمارستان.

روز یکشنبه آمیتا را daughter-in-law, بازیگر آیشواریا, 46, و او هشت سال Aaradhya همچنین آزمایش مثبت برای coronavirus. آمیتا همسر بازیگر کهنه-MP جایا باچان 71, آزمایش منفی است.

 

مصرف به وبلاگ 77 ساله با صفحه نمایش آیکون گفت: او را لمس خواسته آمدن خانواده راه خود را برای بازیابی سریع.

“من عزیزترین اعضای خانواده خود را از نگرانی نماز خود را و خواسته های خود را برای Abhishek, آیشواریا, Aaradhya و من برای بهبود سریع پر کرده است من با قدردانی بی پایان. من با تشکر از همه شما” آمیتا نوشت.

بالیوود جانباز همچنین گفت که هر چند نمی توان آن را ممکن است برای او “به اذعان و پاسخ به تمام نماز” به سمت قوم و خویش او سپاسگزار بود به خوبی wishers.

“من قرار داده و من دست در دست هم و می گویند با تشکر از شما برای خود ابدی عشق و محبت” آمیتا در توییتر نوشت.

ساعت قبل از پدرش, صدای جیر جیر, Abhishek تایید آیشواریا و Aaradhya تشخیص و گفت که آنها خواهد بود “خود quarantining در خانه”.

44 سال بازیگر همچنین گفت که او و پدرش را “باقی می ماند در بیمارستان تا پزشکان تصمیم بگیرند در غیر این صورت”.

“با تشکر از شما همه برای خود آرزوها و دعاهای,” او اضافه شده است.

پیش از آن در روز ماهاراشترا وزیر بهداشت راجش Tope گفت که آن را “کاملا” خانواده تصمیم به قرنطینه آیشواریا و Aaradhya در خانه و یا آنها را به بیمارستان.

“گرد و خاک گرفتن تست از کارکنان گرفته شده است این گزارش در حال انتظار” Tope اضافه شده است.

خبری از کروناویروس آلوده کردن باچان قبیله باعث غلیان احساسات از نماز و خوبی آرزوها برای 77 ساله با صفحه نمایش آیکون که تحت سلطه بالیوود برای بیش از پنج دهه است.

در اوجائین یک گروه از طرفداران خود نماز در معبد محلی و خواست او و خانواده بهبود سریع.

یک فن یاد می آورد در توییتر که megastar غلبه زندگی-تهدید و آسیب در مجموعه فیلم “حمال” در سال 1982 و همان را انجام خواهد داد در حال حاضر.

Dr Abdul Samad انصاری, مدیر, مراقبت ويژه خدمات در Nanavati بیمارستان روز یکشنبه گفت: این باچان پدر و پسر اواز یا موسیقی دو نفری بودند “احساس بهتر” و وضعیت آنها پایدار بود.

“هر دو آمیتا باچان و آبیشک راحت هستند و احساس بهتر است. به طور کلی بیوشیمیایی خون قابل قبول و پایدار اعضای حیاتی و موثر بدن. هر دو به خوبی خواب و حال صبحانه خود. آنها پایدار” انصاری گفت.

این Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) اعلام کرده است چهار خانه های ییلاقی از خانواده باچان — Jalsa, Pratiksha, Janak و Vatsa — در بمبئی به عنوان مهار مناطق و مهر و موم آنها, مدنی, رسمی گفت.

مدنی کارکنان sanitised خانه های ییلاقی در روز یکشنبه این مقام گفت. حدود 30 نفر از کارگران این مکان نیز به نمایش در آمد برای coronavirus روز یکشنبه او اضافه شده است.

یک تیم باشگاه رفت و به خانه های ییلاقی برای sanitising آنها و همچنین برای تماس با ردیابی یک مقام رسمی گفت.

امنیت نیز افزایش خارج باچان دو ییلاقی در Juhu و خارج از بیمارستان به پلیس گفت.

با 1,263 جدید COVID-19 موارد ثبت شده در شنبه بمبئی مورد تعداد نصب شده به 92,720 این باشگاه گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>