سازمان عفو بین الملل هشدار لیگ برتر بیش از عربستان سعودی پیشنهاد به بیش از نیوکاسل

لیگ برتر انگلیس خواسته شده است توسط فعالان حقوق بشر و یکی از آن پخش عمده همکاران به نظر مسدود کردن عربستان سعودی در تلاش برای خرید نیوکاسل.

سازمان عفو بین الملل نوشت: به لیگ اجرایی ریچارد کارشناسی ارشد می گویند تصاحب می تواند بهره برداری توسط عربستان سعودی برای سرپوش گذاشتن “عمیقا غیر اخلاقی” نقض قوانین بین المللی با استناد به نقض حقوق بشر و نقش ولیعهد پیشرو و ثروت صندوق.

قطر مبتنی بر پخش beIN Sports گفت: پادشاهی برگزار می شود باید به حساب برای عربستان-حمایت دزدان دریایی شبکه سرقت پخش زنده از بازی ها. یوسف آل-Obaidly های beIN گروه رسانه ای مدیر عامل شرکت هشدار داد از “خطر اجازه می دهد کسب … داده است که این کشور در گذشته و در ادامه اقدامات غیر قانونی و خود تاثیر مستقیم بر منافع تجاری از لیگ برتر است.”

مداخله پخش شریک که کمک کرده این لیگ تبدیل به ثروتمندترین رقابت های فوتبال می آید دلیل افزایش فشارهای مالی در باشگاه های ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. شده اند وجود دارد هیچ بازی های انجام شده در شش هفته. کارشناسی ارشد گفت: این بحران می تواند هزینه لیگ بیش از 1 میلیارد پوند با پخش قرارداد در خطر بودن برآورده شده است.

در حالی که لیگ هایش با بی سابقه خاموش کردن آن است که نیاز به بررسی اینکه آیا به کمک مالی عربستان سعودی عمومی صندوق سرمایه گذاری ترخیص کالا از گمرک برای خرید نیوکاسل از خرده فروشی کارآفرین مایک اشلی. PIF است برنامه ریزی به 80 درصد اکثریت شریک در یک 300 میلیون پوند تصاحب کنار ثروتمند انگلیسی مبتنی بر برادران روبن و سرمایه آماندا ستولی.

PIF است نظارت عربستان شاهزاده محمد بن سلمان که عفو بین الملل می گوید درگیر شده است در “سرکوب گسترده حقوق بشر است.” لیگ برتر ندارد خاص حقوق بشر استانداردهای تعیین شده در قوانین و مقررات مورد استفاده برای ارزیابی مناسب بودن صاحبان جدید.

“تا زمانی که این پرسش باقی می ماند unaddressed برتر لیگ قرار دادن خود در معرض خطر تبدیل شدن به یک پتسی از کسانی که می خواهند به استفاده از زرق و برق و مجلل از لیگ برتر فوتبال به پوشش اقدامات است که به شدت غیر اخلاقی در نقض قوانین بین المللی و در تضاد با ارزش های لیگ برتر و جهانی فوتبال, جامعه” Amnesty International UK, مدیر کیت آلن نوشت: روز دوشنبه به لیگ برتر اجرایی ریچارد کارشناسی ارشد.

عفو با نگرانی از استادان در مورد 2018 قتل روزنامه نگار جمال Khashoggi در کنسولگری عربستان در استانبول به عنوان سوال معطل بیش تاج شاهزاده مجرمیت.

اگنس Callamard یک U. N. گزارشگر ویژه که نویسنده یک پرس و جو به قتل به نام تحریم شاهزاده محمد و گفت: مسئولیت Khashoggi را به قتل می افتد در عربستان سعودی است. در این گزارش تاکید شده “کافی مدرک معتبری در مورد مسئولیت ولیعهد خواستار تحقیقات بیشتر است.”

گزینه های

لیگ برتر می تواند بلوک صاحبان جدید اگر “در معقول به نظر هیئت مدیره” می توان آن را تعیین آنها “درگیر در رفتار خارج از بریتانیا” که می توانست منجر به محکومیت در بریتانیا بود آن جای گرفته در داخل کشور.

عربستان سعودی محاکمه از 11 مظنون در Khashoggi کشتن برگزار شد در راز و را شامل نمی شود ولیعهد بالا مشاور در زمان سعود القحطانی کرده که تحریم های ایالات متحده برای خود مشکوک و نقش مهمی در سازماندهی عملیات.

PIF چشم انداز نظارت شاهزاده محمد است که در نهایت به پرداخت هزینه برای کشور عمده پروژه هایی که به نوسازی و تعمیرات اساسی پادشاهی و ایجاد شغل برای جوانان عربستان است ،

“ولیعهد شده است با استفاده از رویدادهای ورزشی و شخصیت به عنوان وسیله ای برای بهبود پادشاهی شهرت پس از وحشتناک قتل روزنامه نگار جمال Khashoggi — به طور گسترده ای اعتقاد بر این گرفته اند با تصویب” آلن نوشت: به لیگ برتر است. “چنین ارتباط مثبت با رویدادهای ورزشی نیز منحرف کردن توجه از عربستان وحشتناک حقوق بشر از جمله حبس و شکنجه زنان مدافعان حقوق بشر است.”

در این نامه به نقل از Loujain al-Hathloul یکی از عربستان سعودی را بیشتر صریح فعالان حقوق زنان که یکی از بیش از یک دوجین از زنان بازداشت شده در سال 2018 تنها چند هفته قبل از تاج و تخت شاهزاده لغو ممنوعیت رانندگی بانوان.

PIF لندن-بر اساس رسانه های مشاوران کاهش یافته دیدگاهها برای تصاحب. اشلی که خریداری نیوکاسل در سال 2007 اظهار داشت: در سال 2018 قبلی تصاحب مذاکرات با ستولی که فرو ریخت اما او بوده است و سکوت در این آخرین تلاش برای تکمیل معامله.

بحث های جاری

حفاظت از تلویزیون درآمد قبلا دیده لیگ برتر تسلیم خود شکایت علیه عربستان سعودی به همراه دیگر فوتبال بدن بیش از “مداوم و غیر قانونی غربالگری” توسط beoutQ از بازی که در آن beIN دارای حقوق. این یک پروکسی اختلاف در گسترده تر دیپلماتیک در خلیج فارس ایستادگی کردن.

Al-Obaidly اجرا می شود که بین اسپورت گفت: کارشناسی ارشد که به عنوان یک “سرمایه گذار بزرگ در لیگ برتر ما می خواهیم شما را با دقت نظر تمام مفاهیم” اجازه می دهد تصاحب نیوکاسل.

تیم های گفته شده توسط Al-Obaidly در یک نامه جداگانه که “پتانسیل نندگان از نیوکاسل باعث آسیب بزرگ به باشگاه خود در لیگ قهرمانان اروپا به درآمد تجاری” در هنگام ورزش احساس “فلج کننده اقتصادی اثر که coronavirus.” Al-Obaidly نیز در هیئت مدیره قطر متعلق به Paris Saint-Germain.

در ماه سپتامبر لیگ برتر شد و در میان فوتبال و سازمان ها به این نتیجه رسیدند که عربستان سعودی حمایت بدر بود “بدون سوال” پشت bootlegging از بازی با beOutQ لوگو قرار داده شده بیش از beIN Sports نام تجاری در telecasts تولید شده از قطر.

با beIN برگزاری خاورمیانه حقوق به عمده ترین رویدادهای ورزشی بینندگان در سراسر منطقه در حال متکی به پرداخت قطر برای اشتراک.

عربستان مقامات اعلام beIN غیر قانونی به این کشور راه اندازی گسترده تر اقتصادی و دیپلماتیک تحریم قطر در سال 2017 کنار امارات متحده عربی و بحرین به اتهام دوحه پشتیبانی از افراط گرایی است. کوچک فوق العاده غنی ملت قطر را انکار می کند مسئول است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>