بازیگر بریتانیایی Amy Jackson دادن است به اهداف تناسب اندام با نشان دادن یک کاغذ توالت-الهام تمرین با پسر Andreas میان coronavirus مستند.

امی اجازه نمی coronavirus مستند در راه او روال تناسب اندام به عنوان او را درگیر در یک کاغذ توالت-الهام تمرین با شش-ماه-پیر پسر Andreas گزارش dailymail.co.انگلستان.

در یک Instagram کلیپ های Theri ستاره 28 ساله flaunted بلند و باریک قاب در ورزشی که او درگیر در یک سری از پرش چمباتمه فشار یو پی اس و تخته با کمک از رول کاغذ توالت.

 

نگه داشتن نوزاد خود را در دامان ستاره گفت: “پس برای این تمرین شما در حال رفتن به نیاز به برخی از تجهیزات خاص است. خود را لو نقش در آماده! او به نگه داشتن چشم خود را بر روی فرم و ما در حال رفتن به انجام برخی از رول توالت مدارهای!”

امی نشان داد او باب روز abs او به عنوان اعمال در راحتی از خانه خود را در حالی که خود منزوی.

این Supergirl بازیگر زیر نویس فیلم کوتاه: “اگر ما نمی خنده ما گریه! جای لوو رول با قلع لوبیا اگر شما احساس قوی است.”

“مطمئن شوید که شما در حال پوشیدن, ناز, جای بدنسازی, لباس, بنابراین شما لازم نیست نگاه کاملا مسخره — @aloyoga همیشه #THETOILETROLLCIRCUIT… 12 جهش قورباغه & squats 45 ثانیه لوو رول دریل 12 فشار یو پی اس 12 سمت تخته (هر دو طرف) 45 ثانیه تخته X5 #selfisolation #پاکسازی #homeworkout,” او اضافه شده است.

او ساخته شده او را اولین اقدام با 2010 تامیل فیلم Madrasapattinam و به ویژه در چند تلوگو / هندی و کانادا فیلم جدا از تامیل فیلم. آخرین بزرگ آزادی بود Rajinikanth-starrer 2.0 در سال 2018 که منتشر شد در تامیل هندی و تلوگو نسخه. او دیگر قابل توجه بالیوود فیلم ها عبارتند از Ekk Deewana Tha و سینگ است Bliing.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی