برنامه Amyra می پیوندد بازیگران سری وب ‘Dongri به دبی’ که اثری از زندگی داود ابراهیم

برنامه Amyra شده طناب به ستاره در Farhan Akhtar و Ritesh Sidhwani بعدی تولید سرمایه گذاری Dongri به دبی.

وب سری اقتباس از حسین زیدی کتاب Dongri به دبی: شش دهه از بمبئی مافیاخواهد بود کارگردان شجاعت Saudagar از سنگ در 2 شهرت.

“آنها فقط به من یک شخصیت مختصر و دیالوگ به حفظ. من بهترین من و بعد از چند روز من به نام برای یک لحظه استماع چرا که آنها می خواستند برای بررسی اگر من می تواند این صحنه را در راه های مختلف به من نشان می دهد تطبیق پذیری است. همه خوشحال به نظر می رسید با عملکرد و شجاعت به نام من به دفتر برای یک داستان. من عاشق چیزی که من شنیده و سپس درخواست این تیم برای من ارسال تمام قسمت ها به عنوان خوانده شده قبل از من آنها را به طور رسمی تایید” Amyra در بیانیه ای گفت.

این نمایش حول محور زندگی از عالم اموات به داود ابراهیم و قطاری از اوایل زندگی بزرگ کارفرمایان اوباش در زمان و باند خود را.

Amyra گفت: او با خواندن این کتاب و دوست داشتنی از دنیای گانگستر است که ایجاد شده توسط نویسندگان است.

“این نشان می دهد که اقتباس از آوردن کتابی که من خوانده ام و دوست داشتم. قدرت گانگستر دیوانه و جهان از جرم و جنایت است چه به من علاقه مند است.این مجموعه در 70s و 80s بنابراین شما می توانید به سمت های مختلف به بمبئی تولد بمبئی در راه است. من هرگز از انجام یک دوره مبتنی بر پروژه و این واقعیت است که ما را وادار به رفتن به عقب در زمان با این یکی بود و سحر و جادو به گوش من. این واقعیت اکسل سرگرمی است که تولید آن گیلاس در کیک است.”

Dongri به دبی را ده قسمت فصل یک.

او نیز دیده می شود در قسمت برجسته در علی عباس ظفر بعدی سری وب در آمازون نخست با بازی سیف علی خان در سرب.

بازیگر خوشحال به انجام کار بر روی پلت فرم های دیجیتال به عنوان او معتقد است که آن را گسترده تر برسد.

“در پایان روز وب و یا OTT بسیار بیشتر در دسترس از هر چیزی امروز. مهم نیست که و یا که در آن شما به تماشای آن را به دلیل آن را به وجود دارد برای همیشه لطفا برای. که زیبایی از وب سایت,” او اضافه شده است.

فیلم عاقلانه او دیده خواهد شد در سری T’ رمز و راز قتل کوی Jaane Na co-بازیگران کونال کاپور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>