بازیگر برنامه Amyra است سوار بازیگران, Saif Ali Khan-led آمازون اصلی Dilli. کارگردانی شده توسط Ali Abbas Zafar, سیاسی, هیجان انگیز نشان می دهد که مجموعه ای در اطراف قدرتمند دالان Lutyen آن دهلی نو است که در مرکز هند سیاست.

Amyra که قبلا با سیف در سال 2018 را Kaalakaandi, گفت که او بلافاصله پس از توافق به بخشی از نشان می دهد با توجه به آن “خوشمزه اسکریپت”.

“بله من انجام تریلر سیاسی است که علی عباس ظفر بعدی. این یک خوشمزه اسکریپت که من رو به طور کامل رو. سیف یکی از بهترین بازیگرانی است که ما امروز و نوع کار او را انجام می دهند که ما را در یک نقشه جهانی… پس از آن بود بله برای من از کلمه به خاطر داستان بسیار جذاب” 26 ساله بازیگر در بیانیه ای گفت.

این سری نیز از ویژگی های بازیگران, Sunil Grover, Gauahar خان و Mohammed Zeeshan Ayyub.

Amyra گفت: دانش خود را در مورد سیاست هند است “گسترده تر” پس از کار بر روی سری.

“این همه در مورد سیاست که در آن هر یک از ما نقش مهمی را بازی کند. در حال حاضر با آنچه اتفاق می افتد در اطراف ما همه چشم ها در این بازی است که در بازی های سیاسی جهان است. دانش من در مورد سیاست اتحاد گسترده تر به دلیل نشان می دهد.

“من به عنوان خوانده شده کل فصل را به خاطر من به کسی که دوست دارد فقط به خواندن بخشی از من. من داستان را دوست داشتم چرا که مردم در حال رفتن به فقط به یاد داشته باشید شخصیت خود را, اما نشان می دهد در کل” بازیگر اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی