سالانه سری از کنسرت در حیدرآباد رفت و دیجیتال قبل از مستند

در آنچه که در گذشته پا, کلاسیک, کنسرت, برگزار شد, در حیدرآباد قبل از Coronavirus ترساندن Sangeetha Ksheera Sagaram گسترده خط از هنرمندان برای خود سالانه موسیقی سری برگزار شد در Saptaparni خسته نمی کند با خبره. نیمه دوم سری کنسرت در عین حال دوباره ارائه یک انگیزه بزرگ برای نوازندگان علاوه بر این شامل یک عملکرد صوتی نیز هست.

تیروپاتی بر اساس فلوت زن Manda Anantha کریشنا رو به جلو آورده حس ظرافت و عطر و طعم به ارائه خود را در یک کنسرت که در آن او پشتیبانی شده توسط خود دانشجو V لاکشمی. در میان چند نوازندگان که روش نیست به طور کامل متکی بر آوردن زیبایی راگا به تنهایی او را درک فوق العاده از sahitya bhava همواره حاوی شنونده تجربه.

Balamuralikrishna را rivetingly ء varnam در Gambheeranata ragam, Amma آناندا Dayini ارائه برق شروع به رسیدگی است. زیبایی از ترکیب آورده بود به خوبی با بدون درز شیفت مربوطه به اهنگ صدا به متن ترانه شیوه نوشین متن ترانه شیوه نوشین Varala Rasive و بازگشت به pallavi بخش. توانایی Shanmukhapriya ragam به حفاری عمیق ترین گوشه بشر هسته ای از طریق در های شدید در تفسیر Mutthaiah Bhagavatar را والی Nayaka.

کمی باید گفت در مورد چگونه روح و گرم شدن کره زمین می تواند Thyagaraja Pancharatna kriti Sadhinchene در رابطه جنسی که در آن نوازنده تا به حال کاوش Arabhi ragam در کامل آن افتخار دست زدن به آن پیچیده swara عبارات با فضل. Anantha کریشنا بود بعد از انتقال بر روی Ramaswamy Shivan را Neekela Dayaradu و شنود گذاشته خودروی-ماهيت شعر از طریق Sarasangi ragam که در طی آن او neraval در pallavi نیز قرار گرفته است.

Sogasugaa Mridanga Talamu‘s حضور در این کنسرت قابل توجه بود آن را داده است که در میان تعداد انگشت شماری از kritis که بحث عمیق و ارتباط بین موسیقی کلاسیک و معنویت. خود را استادانه درست شده ragalapana در سری Ranjani منجر به kriti مجموعه ای از تن برای عملکرد خوب در حالی که تند swarakalpana و neraval تثبیت در یک شروع خوب است. بهترین و در عین حال منعکس شده در O Ranga سایمرسوم یک خواننده مورد علاقه برای آیتم های اصلی که در آن او را انتخاب Bhuloka Vaikuntam برای neraval و swarakalpana. خوش بین mridangam artiste Karra Srinivas و T P Balasubramanyam اندازه گیری عملکرد در ghatam تکمیل نوازنده فلوت هست.

این accompanists (نیز از جمله ویولن Oruganti Rajasekhar) و Anantha کریشنا رز به مناسبت Balamuralikrishna را Gathibhedapriya tillana با تمام بندهای آن به مجموعه های مختلف ragas و gathis. هماهنگی در سراسر پنج ragas و gathis می تواند روی حیله و تزویر است اما متحد تفسیر پاک همه سوء ظن در ذهن rasika.

به یاد ماندنی duet

آوازی دوئت یک چالش در نظر هماهنگی, اما آنها به خوانندگان یک فرصت برای سرمایه گذاری بر روی نقاط قوت خود را بر خلاف تکنوازی که در آن مسئولیت shouldering کنسرت به تنهایی می تواند گاهی اوقات تبدیل به یک بار برای نوازنده بیش از حد. Jyothi Vaidyanathan و Jayanthi Vaidyanathan بهتر به عنوان شناخته شده Vyjayanthi خواهر بزرگ موسیقی میراث بودن نوه مشهور نوازنده Balasubramania Bhagavathar. با شبیه shruti و متنوع صوتی محدوده خود را همگام سازی بود لذت موسیقی.

همه زنان کنسرت که در آن خوانندگان همراه بودند توسط Radhika Srinivasan در ویولن Veenadhari در mridangam و رادا Gopi سرشار شد تغزلی تنوع شامل آثار Thyagaraja, Swathi Tirunal, Patnam Subramanya Iyer Oothukadu Venkatasubbaiyer, Dikshitar, Tukaram. از خوانندگان فوق العاده بود با خود ragalapanas آن Purvikalyani (برای دوا دوا Jagadeswara), Saranga (Entha Bhagyamu) و یا آیتم های اصلی Kamalambam Bhajare در کلینی ragam. تفسیر پیچیده swara عبارات در یک نفس گیری سرعت با Vararagalaya به ندرت در کاوش ragam مانند Chenchu Kambhoji شد دستگیری. Tukaram را abhang Tujhe Naam بدستآمده از piousness در شعر نوشتن.

با یک پیچ و تاب و فیوژن

منتقد فرهنگی و نوازنده Jaywant Naidu شناخته هاوایی گیتاریست در حیدرآباد به بسیاری از راگا delineations تلفیقی لمسی در کنسرت انفرادی خود را. عملکرد خود را عمدتا در یک هندوستانی موسیقی پایه با خفیف موسیقی غربی کمرنگ گاهی اوقات حاوی Carnatic لمس بیش از حد. آن را گاهی اوقات آزادی که نوازندگان نمی محدود کردن دامنه راگا به برخی kriti یا یک ترکیب. این شکل ساخته شده است که Jaywant کنسرت رسیدن به مخاطبان گسترده تر از آن مجاز مخاطبان به تجربه خالص موسیقی بدون تلاش به آنها را پایمال.

Jaywant تصمیم اساسی راگا به هر هندوستانی موسیقی یادگیرنده raag Yaman برای شروع کنسرت. تسکین دهنده alaap هموار راه را برای خشنود jod با فریبنده ریتم در حالی که او به تدریج اقدام از vilambit به drut, نوجوانان, طالع. در حالی که او تا به حال به طور مداوم گرفته alaap-jod الگوی به خارج کردن طعم دیگر raags بیش از حد مانند تنه زدن و Malkauns او تجربه با madhyalay, نوجوانان, طالع بیش از حد با چشمگیر, مهارت. آشنایی او زده با مخاطبان با مختصر اکتشاف Kondalalo Nelakonna در طول Malkauns طرح به موقع بود.

سبکی از dhun در این کنسرت در raag Mishrakamaj شد شکستن استقبال از شدت renditions. با توجه به درخواست, نوازنده, بازی های برگزار شده Vatapi Ganapathim Bhaje بر روی دستگاه بعد در حالی که موسیقی رگه آورده لذت بخش بسته به موسیقی سری با جمع آوری مجموعه ای به Addha, نوجوانان, طالع در raag Sindhu Bhairavi. Tabla بازیکنان Sawan Kakkeri و Amit بوشان با ریتم و تصفیه درک طالع الگوهای وتر با زده خود را در صحنه رفاقت.

(این کنسرت ساخته شده در دسترس از طریق live-جریان برگزار شد در مارس 14,16,17)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید