تئاتر شخصیت Manjula عملکرد چپ مخاطبان افسون او به عنوان سنگ مورد قدرت زنان unity در شبکه ای از زنان در رسانه های هند ملی 15 جلسه در هند اجتماعی موسسه بنسون شهر.

Manjula یکی از میزگرد در بحث فرهنگ و هنر در زمان مشکل. او در کانادا به زبان انگلیسی توسط Vasanthi Hariprakash پیش بینی کرد سفر خود را در عملکرد و هنر تاسیس از گروه Arunodaya کالا تندا.

“من متولد در یک خانواده فقیر و من ازدواج کرده بود به یک خانواده فقیر بیش از حد. من در حال حاضر یک مادر دو.زمانی که من به beedi nataka (تئاتر خیابانی) من ساخته شده در اطراف نقش مسائل casteism و اعتیاد به الکل.” سال 1998 بود تعریف یکی برای او. “من از راه اندازی به انجام بسیاری از انواع مختلف از بازی می کند. من تعجب می کنم که در مورد من استعداد برای تئاتر. اما من نگه داشته شدن دعوت به انجام این بازی می کند.”

او ادامه داد: به دنبال تئاتر با وجود بسیاری از مبارزات از جمله مرگ برخی از عزیزان.

در سال 2004 Manjula ساخته شده و ورود مجدد به اجراهای خیابانی. “پدر من منو تحت تاثیر قرار داد. او را به من از روستا به روستا در چرخه خود را به تماشای خیابان بازی می کند.”

Manjula انجام شده در کارناتاکا آندرا پرادش و ماهاراشترا که به او اعتماد به نفس زیادی به عنوان یک بازیگر. “من پس از آن پرسید: چرا شما انجام زیر بسیاری از آگهی ها چرا شروع چیزی از خود را ؟ بنابراین شروع کردم به Arunodaya. از یک janapada, pouranika, beedi nataka مجری من شد یک هنر کارآفرین است.”

او در مورد مخالفت او دریافت از نر هنرمندان. “آنها می پرسند که چرا یک زن به انجام این کار؟’ اما آن را تنها تقویت حل و فصل. در محل خود در مندیا, casteism شايع است. بنابراین من 18 تا 20 با هم در زیر یک پرچم آنها انجام شده و در مندیا. در طول راه من شده اند با کمک بسیاری از مردم از جمله زنان و dalit جامعه است.”

او خوشحال است که زنان بیشتر در حال انجام است. Manjula گفت: زمانی که انجام آنها در سالن آنها بهآنها احترام. “این همان موردی که زنان انجام در خیابان. آنها گاهی اوقات دشوار و چالش است.” اما Manjula معتقد است که دولت متوجه شده است که چگونه قدرتمند تئاتر خیابانی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی