اخیر رسیتال معمولا تصویب پنج صحنه از بخش چهارم از Nalacharitham شد یک درمان است. آن را به نمایش بنیاد جامد سیستماتیک آموزش هنرمندان دریافت و ساختمان خود را بر روی آن.

Peesappilly Rajeevan (Damayanti), Kalamandalam Adityan (Kesini) و Ettumanoor Kannan (Nala مبدل به عنوان Bahukan) بودند و بازیگران. صحنه باز ارائه شده Damayanti در بالکن کاخ سلطنتی در Kundina همراه با دوستان خود. قهرمان در انتظار معشوق خود را Nala ورود در کاخ به عنوان پادشاه Rituparna سریعترین charioteer. او سهام جزر و مدی از افکار خود را با دوستان خود Kesini.

بیان ضربان

با استفاده از یک بازی از انگشتان دست در سمت چپ صورت (‘itam طلا’) از maddalam این سم-ضربان شبیه Damayanti ضربان بودند ارتباط را به rasikas. به عنوان ارابه می آید نزدیک Damayanti مملو از سردرگمی است. پس از ارابه سرعت شبیه که او احساس می کند می تواند آن را جز به شوهرش کمر. اما او شک و تردید اگر از آن شوهر او را زمانی که او می یابد یک تیره-complexioned کوتاه, فرد در charioteer صندلی.

در صحنه Damayanti دستور Kesini به کشف charioteer هویت واقعی. چگونه Kannan به عنوان Bahukan آماده سازی مواد غذایی خود را و صرف اوقات فراغت خود را شایسته ذکر ویژه است. تعامل بین Kesini و Bahuka معلوم می شود متقابل آزمون. در حالی که Kesini پنهانی سوالات Bahuka به خود را کشف هویت Bahuka به نوبه خود باعث بی تفاوتی زمانی که او می پرسد در مورد Damayanti اشتیاق به ازدواج مجدد.

رنگ واقعی از Bahuka

پس مودبانه نشان می دهد به Kesini آن است که زمان برای او به ترک او را به حضور به وظایف خود و پس از اطمینان که او در واقع در سمت چپ صحنه Bahuka شروع به آماده شدن پادشاه وعده غذایی. Kesini اما جاسوسان در Bahuka که فراخوانی نعمت خدایان خود را به آب و آتش در دسترس برای پخت و پز. او همچنین دارای قدرت برای احیای پژمرده گل و آنها را دوباره تازه.

Ettumanoor Kannan as Bahuka

Ettumanoor Kannan به عنوان Bahuka | عکس های اعتباری: Jawaharji K

Kesini توصیف به Damayanti آنچه او تا به حال مشاهده شده در مورد Bahukan. Damayanti احساس می کند مطمئن باشید که Bahukan است Nala خود و تصمیم می گیرد به او را دعوت به اتاق مهمان برای تبادل افکار و نظرات خود را. Damayanti متقاعد شده است که Bahuka است Nala واقع است. Bahuka که تبدیل به Nala است تردید از Damayanti وفاداری. زن و شوهر پیوست با تشکر از مداخله باد خدا که خرس شهادت به Damayanti را به وفاداری نسبت به Nala.

فهیم خبره می باشد تعداد این پایان این قسمت به عنوان اخلاقی پیروزی یک همسر وفادار او چه می شود لحظه ای کور و قادر به دیدن حقیقت در زیر سطح.

اگر چه تحت عنوان Nalacharitham‘ (‘داستان Nala” یا “نارا” به معنی مرد پس از l و r اغلب قابل تعویض در زبان سانسکریت) در این قسمت به پایان می رسد به عنوان “Damayanti vijayam’ یا ‘Damayanti پیروزی’.

همه بازیگران هم عدالت به نقش مربوطه خود را عالی در تمام جنبه های بازیگری از جمله محتوا مناسب سازد. این تفسیر از متن به بی عیب و نقص, کلاسیک, موسیقی مناسب به مرحله Nedumbally Rammohan و Srirag Varma عالی بود اما برای چند ورقه در تلفظ. سازهای کوبه ای تیم ارائه محیط روشنگرانه به عملکرد. Kalabharati Unnikrishnan بود در chenda و Margi Ratnakaran تکمیل گردید خود را شاگرد Margi Srijesh در maddalam. برنامه سازماندهی شده بود توسط Drisyavedi در تریواندروم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی