دلربا تجربه

به ایندیرا گاندی مرکز ملی هنر و Shanmukhananda Sangeetha سبها سازماندهی موسیقی کنسرت به تازگی به عنوان بخشی از “روپیه Muthuswami Dikshidar روز” جشن. این کنسرت برگزار شد در سالن سخنرانی از IGNCA. دهلی-بر اساس Jyothi شايد ساختار آوازی او کنسرت بر اساس به طور کامل در ترکیب این آهنگساز افسانه ای. Dikshidar در نظر گرفته شده است یکی از موسیقی ترینیتی از موسیقی (دو نفر دیگر که Shyama Sastri و Tyagaraja). با وجود صدای او را در خوب fettle در روز عملکرد شايد سنگ درخشان توسط interweaving استعداد او در متفکرانه انتخاب ترکیب از آهنگساز. او خواند هر دو محبوب ساخته و همچنین کسانی که شنیده نمی شود غالبا در کنسرت.

شايد شروع کنسرت با آهنگ نیایش به پروردگار Vinayaka “Vallabha Nayakasya” در Begada راگا. کوتاه و خلاقانه گردد kalpanaswaras در rupakam طلا برای این آهنگ نیز برای موفقیت آهنگ “Swaminatha Paripalaya” در Natta و در Adi طلا شد انعکاسی از استعداد موسیقی در خلاق (persian).

پس از ارائه “سری Nilotpala Nayike” در Reetigowla و “سری Ranganatam Upasmahe” در Poornachandrika در لذت شیوه شايد در زمان “Hiranmayeem Lakshmeem” در Lalitha و “Meenakshi Memudam” در Poorvikalyani دقیق renditions. در مفصل و بی شتاب alapanas او به ارمغان آورد از ویژگی های این ragas به جلو در scintillating شیوه ای. او همچنین در زمان یک عبارت در هر یک از این آهنگ ها برای neraval. این و پس از آن kalpanaswaras یک بار دیگر به ارمغان آورد جلو او استعداد خلاق است. دهلی-بر اساس Uma آرون در ویولن و K. N. Padmanabhan در mridangam ارائه پشتیبانی مناسب به Jyothi شايد.

دو چیز قابل توجه در محبوب, خواننده, Sanjay Subrahmanyan اخیر کنسرت در پایتخت. یک صندلی از دانش آموزان و rasikas موسیقی بر روی صحنه در اطراف منطقه ای که در آن سانجی خودش انجام شد آوردن خاطرات مشابه چنین کنسرت که در محل مدرس آکادمی موسیقی در طول مشهور دسامبر فصل است. دیگر سانجی در این شرکت از معمول خود را همراهی (S. Varadarajan – ویولن و Neyveli B. Venkatesh – mridangam). به جای او در این شرکت از نگی Muralidharan (ویولن) و Srimushnam V. رجا رائو (mridangam) علاوه بر K. V. Gopalakrishnan (kanjira).

زیبایی از موسیقی است که همراه هر هنرمند است که یک متخصص در زمینه انتخاب خود را و خود را استعداد موسیقی ژل به سرعت با آن از اصلی artiste. در اینجا بیش از حد این وضعیت هیچ تفاوتی ندارد و آن دلربا شب موسیقی.

سانجی خواند و در اولین روز از دو روز واقعه با عنوان “Swar سنگم” سازمان یافته توسط Gurukulam بنیاد در سالن از دهلی تامیل سنگم.

خود مرکزی مورد بود Marimuthu Pillai ترکیب “Enneramum oru kalai” در راگا تودیع یک ترانه شنیده نشده غالبا در کنسرت.

برجسته راگا alapana لذت بخش شیوه ای که او در آن سنگ ترکیب به یک پرچین سرعت و kalpanaswaras که جریان با غنی خلاقیت یک درمان برای دوستداران موسیقی است. متاسفانه Ragam-Tanam-Pallavi جلسه (“Baktharukku Sahana Sadguru nin malaradi paniyum” در Sahana راگا و تنظیم به Chadusra jathi tripuda طلا) است که به دنبال دریافت نمی شود نوع درمان و حتی در تریکالا (سه سرعت). در بخش خود چاشنی accompanists regaled دوستداران موسیقی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>