Ana de Armas در بازی مرلین مونرو در Netflix بکشد ‘ورزش’: ‘این یک پیشگامانه لحظه’

چاقو از ستاره Ana de Armas می گوید essaying نقش مرلین مونرو در فیلم آینده ورزش است پیشگامانه لحظه برای او به عنوان آن را برای اولین بار است که یک بازیگر کوبا است و این نماد برای تلفن های موبایل.

این Andrew Dominik فیلم در مورد ستاره 1950s است که بر اساس رمان به همین نام توسط جویس کارول اوتس.

در پوشش مصاحبه با Vanity Fair, de Armas گفت: هر چند مدیر متقاعد شده بود پس از استماع, او تا به حال به انجام بیشتر امتحانات ابتدائی برای “پول مردم است.”

“من فقط به حال به استماع مرلین یک بار و اندرو گفت:” آن را به شما, اما من تا به حال به استماع برای هر کس دیگری. تولید کنندگان. پول مردم است. من همیشه مردم من نیاز به متقاعد کردن” این بازیگر گفت که او متقاعد شده بود در مورد کشیدن نقش.

“بازی مرلین بود پیشگامانه. یک کوبا بازی مرلین مونرو. من می خواستم آن را بسیار بد است. شما می بینید که عکس معروف او است و او لبخند در لحظه اما این فقط یک تکه از آنچه او واقعا رفتن را از طریق در زمان” de Armas اضافه شده است.

این بازیگر گفت: با همکاری Dominik برای این فیلم خیلی بیشتر مشترک از بسیاری از نانامی به بازی قبلی با مدیران مانند Rian Johnson, Denis Villeneuve و Cary Joji Fukunaga.

“من هرگز بیشتر از نزدیک با یک مدیر از من مشغول به کار با اندرو. بله من تا به حال روابط و همکاری اما برای دریافت تماس های تلفنی در نیمه شب به خاطر او تا به یک ایده و او نمی تواند بخوابد و همه ناگهانی شما نمی توانید خواب به همین دلیل…” de Armas گفت.

او چاقو را شرکت ستاره Jamie Lee Curtis که پدر بود و معروف ویژه با مونرو در بیلی وایلدر 1959 کمدی رمانتیک Some Like It Hotگفت: خروجی است که او را شگفت زده با de Armas به عنوان او ناپدید شد به نقش پس از تماشای نمایش test footage.

“من به یاد داشته باشید زمانی که او به من نشان داد یک ویدیو از صفحه نمایش و تست به صورت ,سرزرد, من کاهش یافته است به زمین. من می توانم آن را باور نمی کند. آنا به طور کامل از بین رفته اند. او مرلین” کورتیس گفت.

ورزشکه شد از Netflix پایدار تولید شده توسط براد پیت را Plan B Entertainment بنر. این فیلم انتظار برای انتشار بعد از این سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>