کنگره دستور بالا به نظر می رسد هیچ شانس با کارناتاکا و دقت است و با توجه به نامزدها از همه طبقات برای انتصاب کارناتاکا پرادش کنگره کمیته (KPCC) رئیس جمهور ارسال. تصمیم بر این شده است معوق برای نزدیک به دو ماه.

در ضمن ترک هیچ سنگ نمیماند که پشت seers رهبران و قانونگذاران کارناتاکا دو غالب طبقات — Lingayats و Vokkaligas — در حال لابی سخت برای به دست آوردن این آرزو پست در دولت پس از استعفای وقت KPCC رئیس دینش Gundu رائو, MLA و وزیر سابق که در زمان این تصمیم پس از این افتضاح در مجمع bypolls.

پس از این حزب چشم انداز آینده در دولت تا حد زیادی بستگی به کنگره رئیس جمهور و قد فرد انتخاب شده برای پر کردن پست مرکزی رهبران حزب وزن همه گزینه ها به خصوص طبقه ترکیبی در انتخاب است.

این Vokkaliga جامعه و قانون گذاران شده اند قرار دادن فشار بر روی فرمان انتصاب خود را رهبر جامعه و هفت-زمان MLA و وزیر سابق D. K. Shivakumar که کار رئیس جمهور در طول 2008-10 زمانی که وزیر سابق R. V. Deshpande بود KPCC جمهور.

S. M. کریشنا سابق وزیر که در حال حاضر با BJP تنها Vokkaliga به سر دولت و کنگره از 1970s. آقای کریشنا که KPCC جمهور در 1999-2000, مبارزه کرد و در برابر آن J. H. پاتل دولت آورده و حزب به قدرت در سال 1999 و حکومت تا سال 2004.

با این حال رئیس سابق وزیر و رهبر مخالفان Siddaramaiah شده است مخالف آقای Shivakumar را نامزدی اعتقاد داشتند که یک تکه بزرگ از Vokkaligas شده اند صف آرایی پشت H. D. Deve Gowda را Janata Dal (سکولار) در بخش جنوبی از دولت و حزب را به نفع کمی از یک Vokkaliga رهبر انتصاب.

از سوی دیگر چهار رهبران متعلق به دیگری غالب جامعه Lingayat-Veerashaiva نیز لابی برای گرفتن پست. در یک پیشنهاد به کیش و مات ظهور آقای Shivakumar است که در مواجهه با آن و اد موارد زیر را به اتهام نقش در پول شویی مورد آقای Siddaramaiah ترویج شده است و نامزدی M. B. Patil سابق خانه وزیر و Lingayat رهبر از شمال, Karnataka. در واقع آقای Siddaramaiah که تحسین کرد از میسور منطقه در حال حاضر نشان دهنده بادامی حوزه در شمال, Karnataka. او مبارزه از دو صندلی – Chamundeshwari در زبان مادری خود Mysuru منطقه و بادامی – از دست داده و در سابق.

اما “اصل” کنگره مخالف هستند به آقای Siddaramaiah نامزد در باقرقره که رئیس سابق وزیر عادت “snubbing مخالفت” در درون سازمان. آقای Siddaramaiah یک بار با JDS پیوست کنگره در سال 2006.

در آخرین پنج دهه چهار Lingayat رهبران تبدیل شده اند KPCC رئیس جمهور بین 1970-2020. K. H. Patil (دو بار) Veerendra Patil, V. S. Koujalgi و Allum Veerabhadrappa رهبری دولت و کنگره در دوره های مختلف. آقای Veerabhadrappa آخرین Lingayat به سر KPCC در طول 2001-03.

این معاون سابق وزیر G. Parameshwara یک رهبر Dalit که رهبری حزب طولانی ترین — هشت ماه — از روز Devaraj اورس (1970). او در این کنگره رئیس جمهور از 2010-18. دو انتخابات برگزار شد در طول تصدی خود و حزب به قدرت رسید هر دو بار (2013 و 2018) هر چند در سال 2018 با شریک ائتلافی JD (S). K. H. Ranganath (1985-86), H. K. Rathod (1980-83) و Mallikarjun Kharge (2005-08) دیگر Dalit که رهبران رهبری KPCC.

سه Brahmins — V. کریشنا رائو (1992-95), R. V. Deshpande (2008-10) و دینش Gundu رائو (پس از 2018) — را اشغال کرده اند در این پست. تنها مسیحی به اشغال پست سابق اتحادیه وزیر اسکار Fernandes از Udupi.

رئیس سابق وزرای D. Devaraj Urs, S. Bangarappa N. دارام سینگ سابق اتحادیه وزیر B. Janardhana Poojary (دو بار) و D. K. Naikar متعلق به OBCs را اشغال پست KPCC رئیس.

حال سؤال این است که اگر این فرمان بالا خواهد موفقیت در هر دو آرام غالب جوامع است که به نظر می رسد در این مسابقه در این مقطع. منابع گفت: دولت کنگره رهبران انتظار می رود برخی از شفافیت در این موضوع در جلسه آینده دولت و قوه مقننه آن آغاز خواهد شد در فوریه 17. حزب آگاه است که نامعلوم به تعویق افتادن تصمیم گیری خواهد demoralise این کادر که در حال حاضر در پایین جزر منابع اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی