تحلیل | به مستند یا نه به مستند

وزیر Edappadi K. Palaniswami روشن در یک صدای جیر جیر صبح روز 12 ژوئن که دولت او تا به حال هیچ طرح های تشدید یک مستند در چنای یا همسایه منطقه. دولت بعد گفت: مدرس دادگاه عالی است که آن را به حال هیچ وجه قصد تحمیل مستند حتی در بخش هایی از شهر چنای.

قطعی اعلام خوش است به دلیل آن ترمز خودرو شایعات شدید مستند در چنای از طریق واتساپ پیام آغاز شد که موجی از گمانه زنی ها در رسانه های اجتماعی نه به ذکر است وحشت. آن را نیز شایسته تقدیر به خاطر آن است که حق گام در این شرایط. تشدید یک مستند را در خدمت هیچ هدف در حال حاضر ما حافظه از وحشت خرید است که قبل شدید مستند ظهور و پس از آن خوشه های مثبت افراد اخیر است و نه خام است.

یک مستند خاص محدود البته هدف مهم — آن را کند می کند کردن انتقال به منظور کمک به سلامت سیستم دنده تا برای دیدار آینده مطالبات در امکانات مراقبت های بهداشتی. تجربه جهانی نشان می دهد که یک مستند نمی طلسم پایان اپیدمی آن را تنها به تعویق انداختن اجتناب ناپذیر — افزایش در تعداد موارد است. کشورهایی که موفق به لغزش به یک مرحله که در آن مستندات برداشته شده است و جنبش مجاز مانند ایتالیا یا چین انجام داده اند و پس از آنها با تجربه تعداد زیادی از موارد و تیز افزایش است که در زمان منحنی تقریبا به صورت عمودی است. پست و بلند کردن اجسام از یک مستند توصیه می شود یک بار در این کشور تقویت آن امکانات مراقبت های بهداشتی برای دیدار با افزایش تقاضا تجربه شده است در سطح بین المللی افزایش تعداد COVID-19 موارد مثبت.

باز شدن مرزهای لازم نه تنها دغدغه اقتصادی بلکه انسان دوستانه هستند و به محض عدم امکان یک دولت-ملت به وجود داشته باشد در یک مستند خلاء برای فراتر از یک دوره مشخص. از سرگیری بین منطقه ای و بین دولت و جنبش, علاوه بر رشته سرخپوستان بازگشت از خارج از کشور آیا افزایش تعداد موارد اما یک بررسی دقیق از اعداد منتشر شده توسط وزارت بهداشت روزمره را نشان می دهد تهدید بزرگ است که خیلی از, در خارج, اما هنوز هم در داخل شهر چنای و همسایه منطقه — چنگلپتو, تیرووللور, Kancheepuram. حتی به عنوان تعدادی از افرادی که از خارج از کشور بزرگ شده و اعداد مثبت از این زیر مجموعه افزایش یافته است اما بخش عمده ای از موارد مثبت آن هنوز هم در آینده از این شهری و نیمه شهری مراکز.

اصلی مستندات را در خدمت هدف خود را — آنها تقویت کرد یک سیستم بهداشت و درمان برای پاسخگویی به نیازهای خاص COVID-19. تامیل نادو بوده است افزایش ظرفیت تخت و حتی تازه ساخته شده قرار ملاقات از کارگران بهداشت و درمان برای پاسخگویی به رشد تقاضا است. اما زیرساخت های فیزیکی تنها می تواند افزایش تا یک متناهی نقطه این افزایش بی حد و حصر نیست. هدف از مستند آن را به ندرت می تواند خدمت در اینجا. در عوض در این مرحله آن را با طولانی تر شدن بیماری بازیگران یک بار بیشتر در منابع بهداشت و تشدید پروژه خستگی.

بثورات از شایعات در واتساپ نیز رنگ یک عکس از عذاب صحبت از کامل مستند تلاش به شلاق تا وحشت-خرید ولگردی و قانونی شکنی در میان دریافت کنندگان. آخرین بار که اتفاق افتاد همه چیز نمی تواند به خوبی. هنگامی که در تامیل نادو دولت تصمیم به تشدید این مستند در چند ولسوالی در پایان مارس عدم برنامه ریزی مناسب در این مرحله منجر به جمعیت عظیم از مردم رفتن به خرید مواد غذایی در بازار با کمی نگرانی به صورت فیزیکی فاصله حتی بدون ماسک. وجود دارد یک شبیه راش پس از آن مستند به پایان رسید. که منجر به یک خوشه از موارد مثبت, منعکس, نزدیک به دو هفته بعد و Koyambedu خوشه ای است که در حال حاضر یک کتاب درسی مورد برای گسترش عفونت است. دولت در حال حاضر در حال مبارزه با یک روند رو به افزایش در تعداد موارد مثبت است که به ندرت در یک موقعیت برای رسیدگی به یک سری جدید از خوشه قسمت پزشکان می گویند دست زدن به موارد روزانه. داشتن یک مستند در این نقطه خواهد بود شبیه به این دولت حمایت یک خوشه پدیده است.

 

آنچه که ضروری است هر چند که نیاز به اجرای به شدت COVID-19 بهداشتی و آداب معاشرت در متراکم مراکز شهری. موثر رفتار-تغییر ارتباطی است که انتقال به مردم است که روش های ساده مانند پوشیدن ماسک, شستن دست ها با آب و صابون با استفاده از دست sanitisers و نگه داشتن فاصله بین خود و دیگران خواهد یک راه طولانی در جلوگیری از گسترش عفونت است که نیاز به ساعت. بهتر کنترل جمعیت تهاجمی تر, تست, تعیین, اجرای COVID-19 مقررات با مدرج اقدام تنبیهی برای نقض هر دو شرایط قرنطینه و نقض قوانین و مقررات خواهد بود که راه رو به جلو است.

بیشتر پایدار مبتنی بر شواهد اندازه گیری رویکرد به جنگ در پیش رو است و آنچه مورد نیاز است در حال حاضر نه ارتجاعی زانو حرکت تند و سریع واکنش با کوته هدف است. تامیل نادو گرفته حق گام rubbishing شایعات از هر lockdown اما نیاز به استقامت نسبت به حصول اطمینان بهتر انطباق در آنچه که در اصل بسیار ساده و مقررات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>